Zdravíme náhodné kolemjdoucí. Momentálně se nacházíte v
Akademii Umění pro studenty z celého světa. Zakladatelem
Akademie je Alexander James Darllov. Škola hýří pestrostí
předmětů, které si mohou studenti vybrat - Tanec, Hudba,
Fotografie, Kresba a Malba a v neposlední řadě Sochařství.
Tak neváhejte a nakoukněte do tajů umění
.
Je Čtvrtek, 1. srpna
Registrace nových strudentů jsou otevřeny.
Registrace dívek je momentálně uzavřena.

HLEDÁME PROFESORY A PRAKTIKANTY. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE ZDE
DŮLEŽITÉ INFORMACE K REGISTRACÍM - NALEZNETE ZDE
Těšíme se na Vás, Team Darllov.
Studenti 1. ROČNÍKU

Tuomo Järvinen

18. srpna 2013 v 18:50 | Admin

Jméno: Tuomo Järvinen

Datum narození: 31.5.1995

Věk: 18

Znamení: Blíženec

Národnost: Finská

Vzhled postavy: Měří pouze málo přes 165 cm a má velmi hubenou postavu, takže ho mezi ostatními lehce přehlédnete. Jeho jediným výraznějším rysem jsou finsky typické delšími blonďaté vlasy, které mu dávají, i přes neustálou rozcuchanost, andílkovský vzhled. Světle modré oči, zděděné po matce, kterými je zvyklí hledět na lidi přímo a neskrývaně, ještě více dotvrzují původ seveřana, stejně jako lehce ledový přízvuk a časté používání finských výrazů. Pyšní se také dlouhými prsty s pečlivě upravovanými nehty, o které se stará více než kdejaká holka. Nejčastěji ho uvidíte v nejrůznějších kraťasech v kombinaci s mikinou, ať je jakékoliv počasí, málo kdy si obléká dlouhé kalhoty. stejně tka nedbá na příliš slušňácký vzhled, takže košili volí pouze když chce opravdu zapůsobit, kravaty a saka jsou pro něj něco trvale zapovězeného. Nápadným nezanedbatelným detailem je množství kožených náramků na levé ruce, které nikdy nesundává, a tkaničky na teniskách, které mají vždy od sebe odlišné barvy.

Povaha postavy: Při prvním seznámení se může zdát jako velmi nesmělý a nedůvěřivý, jako kdyby si všechny kolem testoval a snažil se je nějak odhadnout, než se s nimi vůbec začne bavit. Takto pokračuje vlastně po celou dobu přátelství, až po nějaké době či prožité situaci si ostatní dostatečně zaškatulkuje a naplno jim věnuje místo ve svém životě. Rád si ze svého okolí střílí, vyžívá se v nejrůznějších jízlivostech, ironii, sakrazmech a nebrání se ani dvojsmysly, kterými se většinou snaží ostatní vyprovokovat k nějaké akci. Podporuje jakoukoliv anarchii a vzepření se zajetým stereotypům, ale když je potřeba, odsune všechny své zájmy na vedlejší kolej a obětuje se pro vyšší dobro. V hlavě se mu rodí velké příběhy, ale nikdy neměl dostatečné ambice, aby věřil, že by mu mohly vidělat peníze. Stejně jako nepovažuje svou hru na kytaru za kdovíjaké umění, pouze jako účinný prostředek k balení dívek. Má spoustu zlozvyků - kouření, alkohol, románky na jednu noc a další. Jeho největší slabinou, kterou nerad přiznává, je strach z psů a budoucnosti.

Historie postavy: Narodil se ve Finsku v Espoo. Otce nepoznal a matka o něm nikdy nemluvila. Nemá sourozence, ale o to více bratranců a sestřenic, se kterýma je stále v kontaktu. Když mu bylo 5 let, jel s babičkou navštívit město Oulu na severu Finska a ztratil se tam při vycházce v lesích. Našli ho až po dvou dnech, jak spokojeně sedí v jeskyni zabalený do dek a obklopený dobrodruhy, kteří se zájmem poslouchali jeho příběhy o mluvících sobech. Ve stejné době se začal učit hrát na kytaru a tato vášeň ho dosud nepustila. Kromě akustické kytary si poslední dobou oblíbil i elektrickou a basovou, ve volných chvílích se na ně pokouší učit hrát. Poslední dva roky strávil cestováním s matkou po Anglii a Francii a nebyl téměř doma, což jí velmi rád vyčítá. Výhodou tohoto cestování však bylo, že se učil "za cesty" a vlastně pořádně nezažil pořádný školní rok, stejně tak přičichl k mravům cizinců a poznal mnoho věcí, které se nejspíš běžnému smrtelníkovi nepoštěstí. Při jednom delším pobytu v Paříži se seznámil s dívkou Monique, jejich románek skončil nehodou se zapáleným bytem a Tuomovým okamžitým odjezdem do Anglie, kde vystřídal několik škol, až skončil na této umělecké, kde se snaží na všechno zapomenout.

Kolej: Amsor

Alina Laine

18. srpna 2013 v 18:50 | Admin

Jméno: Alina Laine

Datum narození: 27.10.1995

Věk: 18

Znamení: Štír

Národnost: Finská

Vzhled postavy: Má plné rty, které si natírá růžovým leskem a uvnitř jsou malé, rovné bílé zoubky, které vypadají jako perličky… Její oči jsou nepřirozeně zelené a připomínají spíše kočičí než lidské. Moc ráda se proto prohlíží v zrcadle a své oči sleduje. Vše doplňuje kouřovým líčením, kterému dominuje husté hnědé obočí. V dlouhých, medových vlasech, má růžové pramínky. Má hubené tělo a je vysoká 175 cm. Svou výšku však ještě zvětšuje tím, že nosí vysoké podpatky. Často cvičí a udržuje se tak v kondici. Často se obléká do růžové, což je její oblíbená barva...

Povaha postavy: Alina je ráda středem pozornosti. Je to veselá a upovídaná mladá slečna, která je i trošičku rozmazlená a občas taky trochu povrchní. O svůj zevnějšek dbá a snaží se, aby ji to vždy co nejvíce slušelo. Když se dostane do společnosti, strhává na sebe pozornost, protože to dělá dobře jejímu egu. Když je s dobrými lidmi, ráda žertuje a vypráví vtipy i když je moc neumí. Když je ale sama, vleze si někam do koutku a ráda sáhne po knize nebo módním časopise . Sem do školy ji přivedla touha kreslit. Již ve školce, když se všichni učili kreslit, Alina vynikala svým nadáním. Bylo vidět, že má v sobě přirozený skrytý talent. Když nastoupila na základní školu, v kreslení se ještě zlepšila, protože měla hodiny výtvarné výchovy. Učitelé se její talent snažili rozvíjet a ani tatínek nezůstal pozadu. Koupil ji knihu o kreslení a Alina se tak zkoušela samoučit z knihy… Kreslit ji bavilo a tak přešla k malbě. Její první plátno a olejové barvy dostala také od tatínka. Když se po zakončení základní školy rozhodovala kam půjde dál, rozhodla se pro Darllovovu akademii.

Historie postavy: Alina se narodila ve městě ve Finsku. Je to městská holka a od toho se také částečně odvíjí její povaha. Maminka zemřela při porodu a tak měla jen tátu. Její tatínek byl slavný herec. Cestoval hodně po světě a tak neměl na svou dcerku čas. Alina často bydlela u tety Sofi. To byla starší dáma s pěti kočkami. Alina se sní necítila moc dobře a později zůstávala u své babičky. K tomu ale později. Když se její táta vrátil z cest, přivezl jí krásné dárky a když byl doma, zažili spolu neuvěřitelné zážitky. Plavbu s plachetnicí a chodili na drahé večeře. Alina byla velmi rozmazlená a tatínek jí dával, co jí na očích uviděl. Ve škole nebyla moc oblíbená, Alina si z toho ale nic nedělala. Měla své kamarádky od tátových kolegů a kolegyň a s těmi si rozuměla. Pak ale její táta ztratil slávu a měl méně peněz, museli se spokojit s menším platem. I když zpočátku Alina brblala, nemohl s tím její otec nic dělat a Alina se napravila. Už nebyla tak rozmazlená a začala se zase zabývat kreslením a pochopila, že drahé dárky a večeře nejsou všechno. Pochopila, že je mnohem radši, když má svého tatínka doma. Protože ji otec velice miloval, změnil práci a prodával v knihkupectví, které si pořídil z posledních peněz, které získal za hraní ve filmu. Práce ho bavila a měl dostatek peněz pro sebe i Alinu. Alina vyšla základní školu a začala se hlásit Darllovu uměleckou akademii.

Kolej: Galashell

Lauriel Priscilla Abellard

18. srpna 2013 v 18:49 | Admin

Jméno: Lauriel Priscilla Abellard

Datum narození: 13.5.1996

Věk: 17

Znamení: Býk

Národnost: Dánsko
Vzhled postavy: Lauriel je celkem malé (162cm) a štíhlé postavy a nedalo by se říct, že byla nějak zvláště obdařena ženskými tvary. Inu samotnou ji to nijak neovlivňuje a soustředí se tedy raději na svůj obličej, který si chce udržovat bledý a stejně tak i celou pokožku. Oči mandlového tvaru mají světle zelenou barvu s příměsí šedé, jsou skoro jakoby prázdné. Nos má úzký a hezky zakulacený, jen z boku je si lze všimnou hrbolku. Má malé a na pohled jemné rty zasazeny nad malou zakulacenou bradou. Obličej si snaží zvýraznit, co nejvíce hlavně používá světlé a jemně barevné stíny,nalepovací řasy, kamínky, linky, které protahuje někdy až k lícním kostem a tvoří z nich dekorativní obrazce. Většinou má nějakou malůvku na boku tváře. A hlavní dominancí jsou na Lauriel její nezvykle barevné vlasy s ofinou. Jsou dlouhé pod ramena a jejich barva je hodně bledá modrofialová, na jasném slunci se zdá, že se až ztrácí v bílém světle. Její oblečení netvoří moc duhové barvy a zaměřuje se spíše na obyčejné a jemné barvy. Tenisky, džíny, tílko a mikina s reálnou kočkou - v tom je vidět asi nejčastěji, hlavně v těch věcech se vzorem koček. Vždy se snažila být vzhledem viditelnější, než ostatní.

Povaha postavy: Tahle holka umí spíš okouzlit svým vzhledem, než tím jaké je její charisma, jelikož pod tím, co lidi vidí se skrývá spíše protivná nespokojená holka, která má sklony být velice arogantní a ironická. Nesnese též pocit, že by byl někdo zajímavější, než ona a tím by se dalo odhadnout, že je též sobecká, ale za to odvážná říct, co si upřímně myslí a to skoro každému. Lidi i tak nemá moc v lásce a proto se raději straní někde do přírody. Když je někdo naštve nebo urazí umí to v ní pořádně zacloumat a nikdy se neudrží a používá všechno, co má k dispozici, hlavně ruce, nehty a zuby. Když je na tom líp a nezačne se prát umí lidi dobře odrovnávat slovně. Občas umí být také milá a usměvavá, tak jak se zdá. I když dřív byla obyčejná blondýna i tak už ji ostatní nemuseli a ona stejně nikdy nevěděla proč. Měla jenom vodovky a papír. Ráda totiž maluje hlavně barvami a obyčejnou tužkou, bohužel, jen to, co chce. Nesnáší kreslit zátiší a místnosti z perspektivu. Zbožňuje pocit svobody a to i v tom, když svůj talent pokládá na papír a poslední rok kreslí na svůj obličej.

Historie postavy: Pochází z malého města, které je nejseverněji v Dánsku. Bydlí jenom s mámou, protože její táta, kterého viděla jenom dvakrát a to ke všemu ještě omylem, opustil mámu ještě, než se narodila, ale Lauriel ani její mámu Iris to netrápí a vůbec jim doma nic neschází, jelikož Iris uživí sebe a i Lauriel sama. Už ve školce byla trochu uličník a místo na papír malovala i po zemi a těžko se vysvětlovalo, že to bylo omylem. Ostatní děti ji neměli taky moc rády, protože když se jí někdo posmíval třeba, jen za to, že si ještě neumí zavázat botu letěla po něm kostička, panenky, hrníček no prostě, co našla. Na základní škole se s ní kde kdo bavil, ale srandu si z ní dělat nepřestali. Schválně pak začala malovat se zvláštně a barvit si hlavu na nepřirozených barev a provokovat je ještě více, aby jim pak ukázala, že zrovna jí se smát nemají (občas přišli obdivné a uznávané poznámky, ale většinou jen slyšela, jak je trapná kráva). Kluky rozhodně nepřeprala pokud to nebyl nějaký uschlý škrt, ale s holkami to bylo něco jiného, většinou dopadly nerozhodně. Nebála se být drzá i na ty větší holky, co měli něco proti ní a to už tak dobře nedopadlo. Máma proti jejímu vzhledu nikdy nic neměla a plně to tolerovala a vždycky se jí ve škole zastávala. Lauriel se uklidnila hlavně tím, že své smutné emoce vyplácala na papír a tím zašpinila podlahu a později chodila malovat i pod most, kde si vylepila papír a nikdo ji tam nemohl rušit. Na malování měla opravdu talent hlavně proto, že to uměla cítit a kreslila z toho, co měla v duši. Ve škole to už ani Lauriel sama vydržet nemohla a rok po základní škole ji nechali doma i psychiatr řekl, že by si měla od světa odpočinout. Ten celý rok hlavně malovala a kreslila. Šila si také svoje oblečení, vylepšovala to, co koupila a nespočetně krát přestavovala pokoj a přelepovala svoje obrázky a plakáty. Rozhodně se ten rok nenudila. Jenže její někde by se její nadání mělo uplatnit a rozvíjet a přihlásila ji na tuhle akademii ať se zase začlení mezi lidi a své vrstevníky.

Kolej: Gallashel

Sára Smith

16. srpna 2013 v 18:33 | Admin

Jméno: Sára Smith

Datum narození: 10.5.1996

Věk: 17

Znamení: Býk

Národnost: Irská

Popis postavy: Sára je vysoká, hubená dívka. Má oválný obličej s bledou pletí, ve kterém jsou zasazeny dvě smutné oči, modré jako studánka. Zakulacený nos a plné rty, na ni lehce přehlédnete, přesto ji však dodávají na jakési výjimečnosti. Její hlavní předností jsou dlouhé, hnědo-rezavé vlasy, které ji dodávají trochu na důležitosti a dokreslují ji tak celý obličej. Skoro vždy je má rozpuštěné, takže ji často vlají do všech stran, ale jí to nevadí. Patří to k její přirozenosti. Ráda se obléká do šedých tónů barev, nejčastěji ji potkáte v šedivém svetříku a džínách, jak se prochází po chodbách, sedí pod stromem a kreslí, nebo studuje v knihovně....

Povaha postavy: Už na první pohled vypadá Sára utrápeně. Je to taková malá šedá myška, která si skoro s nikým nemá co říct a málo kdy se usměje. Svůj volný čas tráví ve společnosti knih, studuje, či chodí do přírody, avšak vždy sama. Nepochopená. Je totiž odsouzena k jakési samotě a odloučení od ostatních. Sáře to však nevadí, naopak ji to vyhovuje a samotu vítá. Nemá totiž ráda, když na ni někdo civí, nebo si s ní někdo povídá. Ona totiž moc hovorná není a vždy, když se s ní někdo chce vybavovat, má pocit, jako by tomu druhému brala jeho drahocenný čas. Jenom málo kdy se s někým baví...

Historie postavy: Sára se narodila v severním Irsku, kde až do teď žila se svým mladším bratrem Ianem a matkou. Sářina matka je umělecky založená a proto se snažila Sáru odmalička vést k umění. Matka kreslí a prodává populární obrazy irských krajin, takže jim to zajišťuje peníze na živobytí. Sářin otec od nich odešel, když byla Sára batole. Nemá na něj skoro žádné vzpomínky a nikdy se matky na otce nevyptávala. Sářina matka se podruhé vdala, když bylo Sáře 5 let. Se svým druhým manžel založili rodinu, tak, jako si ji vždycky její matka přála a Sára tak "dostala" bratříčka. Ian se neliší od dalších chlapců a vzhledem je podobný spíše na otce, přesto se na něm Sáře něco nezdá. A jak už to tak bývá, Sára stárla, vychodila základní školu a v rodině se našly malé hádky a rozpaky. Přestává to klapat a obě dvě děti Smithových to těžce nesou. Malý Ian má prostě smůlu, chodí na základní školu. Sára využila možnosti odcestovat od hádajících se rodičů a přihlásila se na Darllov, kde by ráda rozvíjela své malířské nadání, které zdědila po matce

Kolej: Galashell

Regína Mars

16. srpna 2013 v 13:39 | Admin

Jméno: Regína Mars

Datum narození: 8.3.1996

Věk: 17

Znamení: Ryby

Národnost: Francouzská

Vzhled postavy: Regína je původem blondýnka. Na škole jí však vadily neustálé narážky na její barvu vlasů, takže se přebarvila. Má zvláštní oči. Jsou hodně světlé, a na slunci vypadají skoro až bílé. Její rty jsou plné, a světlé. Občas si na ně dá svůj oblíbený lesk na rty. Má trochu tlustší nos, zahnutý nahoru. Je trochu při těle, ale tlustá rozhodně není. Ráda nosí černou barvu, ale i ostatní tmavé barvy jí nevadí.

Povaha postavy: Regína je spíše smutné povahy. Radši si zaleze někde do kouta, než aby byla ve velké společnosti. Miluje hudbu. Často si sama sedí někde v koutku, kde hraje na kytaru a u toho si zpívá. Je hodně nedůvěřivá. Nebojí se lidem říkat svůj vlastní názor. Párkrát ho řekla i profesorům, ale po pár problémech raději přestala. Je tvrdohlavá. vydrží si jít za svým cílem klidně i celý život a nikdo jí nic nevymluví.

Historie postavy: Regína se narodila v jedné málo známé vesničce ve Francii. Měla jednu starší sestru, která hrála na housle. Možná proto jí rodiče také vedli k hudbě. Už odmalička zkoušela hrát na na housle, klavír a podobné věci, ale nakonec zůstala jenom u kytary. Na základní škole neměla moc kamarádů, jelikož byla vždy tak trochu jiná než ostatní. Také jí spolužáci neměli rádi kvůli barvě vlasů. Smáli se jí že je blondýnka, a tak to v šesté třídě prostě nevydržela a přebarvila si hlavu na růžovou(jinou barvu v obchodě neměli). Rodiče z toho nadšení nebyli, ale ve škole už aspoň nemusela poslouchat ty urážky. V patnácti si našla svojí první brigádu, ve které si vydělala na svou první kytaru. Také začala navštěvovat různé hudební kroužky. Nakonec jí rodiče poslali sem.

Kolej: Galashell

Sakari Aiskaien

15. srpna 2013 v 18:24 | Admin
Jméno: Sakari Aiskaien

Datum narození: 18. 6. 1995

Věk: 18

Znamení: Blíženci

Národnost: Dánská

Vzhled postavy: Osmnáctiletá Saku se už smířila s tím, že víc než na 167 centimetrů nedosáhne. Přesto si nedělá starosti s tím, že nemá výšku ani postavu supermodelky - přece jen radši stojí za foťákem, než před ním. Vrásky by jejímu mile vyhlížejícímu obličeji neslušely. To, že se někdy tváří chladně, nebo má tzv. poker face je zapříčiněno tím, že cítí nebezpečí od cizích lidí, nebo je zmatená. Jinak jsou růžové rtíky roztaženy do úsměvu a v očích poskakují jiskřičky radosti. Obličej lemuje hustá hříva neposedných vlnitých vlasů, které nechává rozpuštěné, protože žádné velkolepé účesy s nima dělat nedokáže. Jenom při práci si je stahuje do drdolu, z kterého věčně trčí prameny jako bodliny na tělíčku ježka. Světle broskvovou pokožku nenarušuje jediný znamínko, (a už vůbec ne tetování, nebo piercing, jizvy) všechen pigment z jejího těla se skryl do očí a vlasů, které díky tomu mají krásnou čokoládovou barvu. Co se týče zkrášlování, používá jen řasenku a balzám na rty, ale minimálně jednou týdně neodolá a vytvoří si barevné záviděníhodné nehty. Nemá moc peněz, takže se s nákupem oblečení a bižuterie drží u země.

Povaha postavy: Připadá si jako tuctová holka, kterých je na světě plno. Vzhledem nevyčnívá a povahou taky ne. Je příliš milá a hodná, prostě ta holka, která by se pro dobro druhých i obětovala. Neumí se naštvat, nanejvýš se dokáže urazit, s hořkým brekem utýct do bezpečí a pak s dotyčným pěkně dlouho nepromluvit. Za to jí radost udělá kdejaká maličkost, třeba jen to, že se na ni mile usmějete a pustíte do řeči. Ráda si povídá, někdy je až nemožné její pusenu zavřít, ale na druhou stranu někdy uvítá samotu místo velké společností. Používá několik gest, které ještě víc zvírazňují její emoce, lidi kteří jí budou chvíli sledovat, gesta brzo pochopí. Před důležitými událostmi je už minimálně týden dopředu nervózní, bojí se a taky často zmatkuje. Jediný místo, kde si je jistá, je za foťákem s ukazováčkem na spoušti. Snad jediná zvláštnost, co tuhle stereotypní dívku odlišuje od ostatních, je ta, že o sobě mluví v 3. osobě. Nikdy neřekne já, vždycky jen Saku… a její nejoblíbenější věta zní: Saku nic. Saku umělec. Která vznikla z populární fráze: Já nic, já muzikant. A používá jí vždycky, když se jí něco nepovede.

Historie postavy: Už když byla v matčině břiše, měla těžkej život. Matka s ní byla na udržení a už to vypadalo, že zase potratí. Naštěstí se vyšší moc nad rodinou Aiskaien smilovala a Beata po 4letech neúspěšných pokusů porodila své první a poslední dítě. Ale porodním sálem se nenesl dětský křik, ale nářky matky a rozkazy doktorů, kteří se novorozeně pokoušeli oživit. Podařilo se jim to až po třech drahocenných minutách, které rozhodli o tom, že je Sakari určitým způsobem postižená. Její rodiče se s tím nehodlali smířit a chytli se kapičky naděje, která jim zbývala a vychovávali ji jako každé jiné normální dítě. Je pravda, že se učila mnohem pomaleji než její vrstevníci, ale kdyby Beata dala na rady doktorů, aby ji do ničeho netlačili, tak na tom byla a je Sakari mnohem hůř. Pořádně chodit se naučila až v 5 letech…, největší problémy ji dělalo mluvení. Když chtěla něco říct, radši to nakreslila. Aiskaienovým bylo navrhnuto, aby Sakari navštěvovala speciální školu, s čím nesouhlasili, a Beata opustila školství, aby mohla Saku učit doma. Námaha to nebyla marná. V 15letech byla k nerozeznání od dalších dětí s tou výjimkou, že nemluví v 1. osobě. Ani za dalších 3roky se to neodnaučila, takže jí to nejspíš zůstane na konec života. Ona si to neuvědomuje, je to pro ni stejně přirozený jako dýchání. Ale pořád je handicapovaná tím, že ji to nemyslí. V 16letech ji rodiče zapsali na střední, kterou navštěvuje mládež s průměrnýma známkama 3-4, takže se zdálo, že by jí mohla projít. Ale spletli se. Saku si nemohla zapamatovat támhle to, co po ní chtěli v biologii a tamto z dějepisu, největší kamen úrazu byla matika. Kupodivu se dobře učila jazyky a šlo poznat, že je talentovaná na kreativní práce. Jenže tohle nestačilo k tomu, aby prolezla… Už to vypadalo, že Saku bude bez vzdělání, jen s vědomostmi od svých rodičů. Významným dnem se stala oslava 40. narozenin Beaty. Velká oslava s hodně známými na pronajaté chatě u lesa. Beata požádala Saku, jestli by mohla fotit, aby měli za pár let vzpomínky. Saku si vzala foťák do ruk a objevila skrytý talent. Nebyla chvíle, kdy by někoho z pozvaných nekomandovala, aby si stoupl tam a udělal tohleto. Našli se někteří, které tím otravovala, ale ti, co se nechali vyfotit, dostali potom balíček fotek, které mohl fotit jen někdo, kdo se focení věnuje už dlouho. Přitom Saku dostala foťák do rukou snad podruhé v životě. Jeden muž mezi focenými lidmi byl blízký rodinný přítel, dobře znal problém Sakari a nabídl rodině Aiskaien, že by Sakari s takovým talentem mohla studovat na umělecké škole u jeho přítele v Británii. Po dlouhém rozhodování, zvažování všch pro a proti, a konečném vyřizování, se Saku vydala na cestu do Darllov Academy. Vyděšená s plno pochybnostmi, ale přesto natěšená. Vydala se po nové neznámé cestě, bez rodiny, bez kohokoliv, koho by znala, do nového prostředí... Kdo ví, jak tohle dopadne?

Kolej: Galashell

Alexandr John Borger

15. srpna 2013 v 11:27 | Admin

Jméno: Alexandr John Borger

Datum narození: 23.12.1996

Věk: 17

Znamení: Kozoroh

Národnost: Norská

Vzhled postavy: Alexandr je vysoký (odhadem 185 cm) a hubený chlapec. Na první pohled vás upoutá pár hlubokých modrých očí, pod kterými se někdy vyčarují tmavé kruhy, zřejmě z nevyspání. Mezi očima samozřejmě nalezneme nevelký nos a pod ním jahodově zbarvená ústa. Chlapec se může chlubit hustými, dlouhými a černými řasy, které by mu mohla závidět leckterá dívka. Nad očima vidíte černé husté a zřejmě nijak neupravované obočí. Toto všechno můžeme naleznout na obličeji s vystouplými lícními kostmi. Jeho pleť je po většinu roku světle krémová, jen přes léto se lehce opálí. Jeho vlasy vlastní barvu havraního peří. Po většinu času jsou nagelované anebo sčesané do čela. Občas ho můžete vidět s malým strništěm na tváři. Pod uchem můžete naleznout malou jizvičku. Oproti jiným spolužákům vlastní velké dlaně s dlouhými prsty. Co se jeho oděvu týče, žije Alex v rozporu mezi drsnou extravagancí a jemnou noblesou. Je možno jej zahlédnout v elegantním pánském svetru nebo upraveném obleku, stejně tak jako v rockerské bundě a potrhaných džínsech. Téměř pokaždé je ho možné vidět s černým batohem. Mluví rychle s dobře slyšitelným norským přízvukem.

Povaha postavy: Alexandr je naprosto pohlcen hudbou a kreslením a od toho se také odráží jeho životní styl. Povětšinou je schovaný někde s kytarou či blokem v ruce a hraje nebo si kreslí. Má poněkud odlišný pohled na svět, oproti lidem, které zatím potkal. Není tichý ani plachý, i přesto se nedává s lidmi jen tak do řeči. Je dost prostořeký a nedělá spoustu problémů. Mnohokrát se stalo, že se i kvůli hlouposti s někým porval či vážně pohádal. Díky tomu ho můžeme zařadit do škatulky výbušných a lehce agresivních lidí. Ale má i druhou stránku sebe samého a tj. mírumilovný hodný chlapec, který si je po většinu času sám sebou nejistý a tápe ve věcech, které by mu měli být jasné. Má strach se vázat. Přijde si tak více zranitelný a raději se tomu vyhýbá.

Historie postavy: Alexandr se narodil 23.12. v hlavním města Norska - Oslu. Tenhle malý uzlíček překypující zdravím přišel na svět večer v deset hodin. Alexandrovo dětství bylo normální jako každé jiné. Měl milující rodiče - Jonase a Anitu, plno přátel a byl zdravý jako rybka - nic mu ke štěstí nechybělo. Jeho rodiče nebyli nijak zvlášť bohatí, ale mezi chudobné taktéž nepatřili. Jeho matka pracuje jako lékárnice a otec je elektrikář. Co ale tyto dva mladé lidi spojilo, byla právě láska k umění. Pod dohledem rodičů se Alex od svých pěti let vyučoval hře na piáno. V osmi letech dostal svou první kytaru, kterou pomalu nepustil z ruky. Učil se na ni hrát sám, občas dostal pár tipů od otce. V obdobím mezi učením se na piáno a dostáním své první kytary, mladý chlapec zjistil, že krásu okolí, lidí, zvířat, čehokoliv, lze zachytit na papír. Od té doby se ponořil i do kreslení, kterému společně s hudbou naprosto propadl. Odmalička byl vychováván, aby miloval hudby velých mistrů jako byl Beethoven, Mozart, Bach a další. Novodobá hudba mu nějak nesedí a spíše poslouchá The Beatles, Rolling Stones, Joy Division, Nirvanu aj. V jeho životě se nikdy neudálo nic výjimečného. Rodiče se nerozvedli a žádná smrt v rodině ho nijak neposkvrnila, až do jeho patnácti let. Během jeho patnácti let, se jeho chování vymklo kontrole. Nebylo to nic převratného - žádný kriminálník se z něj nestal. Občas se opil a nepřetržitě se pral s jinými chlapci. A v tomto životě ho provázel jeho nejlepší přítel William, kterého Alexandr vždy obdivoval a uctíval za jeho dokonalé kreslení a velkému optimismu. Během jedné rvačky, která se strhla v opuštěné špinavé uličce Osla, byl William doopravdy zraněn a zemřel dřívě než dojela sanitka. O to horší byl fakt, že se to stalo na Alovi narozeniny - 23.prosince. William zemřel před desátou hodinou večerní. V té chvíli byl Alexandrův život pomalu zničen. Přece jen společně s Williamem plánovali tolik věcí! Společné cestování a všechno možné. Chtěli jet spolu do Paříže, kde podle nich by měli jako umělci nejlepší zázemí. A samozřejmě se také chtěli podívat do Londýna, Liverpoolu,… Všechny tyto plány byli ihned zničeny a Alexandr byl několik dní zhroucen a nedokázal se chovat tak jak jindy. Jen hloupě hleděl do zdi a hladověl - jakoby to mělo nějak pomoct. Jakoby to měla Williema přivést zpátky. Celý jeden rok prožil nic neděláním a vzpomínám. Přestal kreslit, hrát na kytaru i na piáno. Těsně před svými sedmnáctými narozeninami se ale rozhodl znovu začít - musel se sebrat. Už nemohl být dále uzamčený do sebe a nic nedělat. Jeho rodiče změni přivítali a poslali ho na tuto prestižní akademii v domnění, že mu to pomůže. Alexandr pořád nemůže na Williema přestat myslet a tento hoch, který zemřel neuvěřitelně mladý s plným životem před sebou, ho neustále pronásleduje. Al své narozeniny přestal slavit a onen dne hluboce nesnáší. Je dost možné, že smrt kamaráda dává za vinu sobě.

Kolej: Amsor

Chiara Longová

14. srpna 2013 v 18:19 | AdminJméno: Chiara Longová

Datum narození: 29. února 1996

Věk: 17

Znamení: Ryby

Národnost: Švýcarská

Vzhled postavy: Chiara je vysoká přibližně 168 centimetrů.Má dlouhé, světle hnědé kudrnaté vlasy, které se, pokud si je nevyžehlí, vlní přes celou její oválnou hlavu.Její zelené oči jsou barvy mechu a chmelu zároveň.Malé rty barvy lesních jahod jen doplňují její krásnou, útlou postavu.Nejraději nosí trička se svou oblíbenou skupinou Simple plan a jeansy.Také na ní obvykle uvidíme tenisky a spoustu doplňků jako jsou prstýnky a náramky.

Povaha postavy: Chiara miluje umění, konkrétně fototgrafování.Je hodně samostatná díky velkým životním zkušenostem.Na svou zrcadlovku si vydělala úplně sama na což je velice pyšná.Je velice ctižádostivá což nikdy moc netěšilo její okolí.Hodně čte knihy o fantasy, ale i historické dokumenty.na její staré škole nebyla zrovna moc oblíbená, protože se více přátelila s kluky než s holkama.Ráda hraje volejbal a basketbal i když je malé postavy.Nerada jezdí na koni, protože z něj jednou málem spadla.od jedenácti let pracuje na jedné knize, kterou ještě nedopsala.Nesnáší libové frajírky, kteří si myslí, že dostanou jakoukoli holku si zamanou a, že si s ní můžou dělat co chtějí.Byla už na několika protestacích za zvířecí nebo rostlinné právo.Je ráda za politiku Švýcarska, a proto se z něj nikdy nechtěla odstěhovat.Nikdy jí nebavilo vaření ani žádné domácí práce.Chce procestovat svět a napsat o tom nějaký cestopis aby si vidělala víc peněz a mohla znovu cestovat.Chce milého a usměvavého kluka, který jí bude milovat, ale nebude chtít hned založit rodinu.Nebojí se nebezpečí, protože si myslí, že by se život měl prožít naplno a neměl by se celý prosedět u televize doma.S klukama měla vždy problémy, protože žádný nechtěl feministku a tak se s nimi vždy jen přátelila.Miluje Karamelové Machiatto a multivitamínový džus, který může pít každý den.Strašně ráda si na nehty maluje bláznivé a barevné laky aby je pak mohla sloupávat když je nervozní.Když nad něčím přemýšlí poŤukává si prstama o nohy.Moc ráda plave nebo se pokouší dělat jogu.Od malička se učila tančit a to jí moc baví doteď.Hovoří plyně Anglicky a Rusky a doučuje se Španělštinu a francouzštinu.

Historie postavy: Chiara Longová se narodila ve Švýcarském městečku Horgen s otcem Matteem a matkou Andreou.Otec navrhuje vlaky a matka prodává v knihkupectví.Její bratr Fabián pracuje jako strojvedoucí a s jeho ženou Lutrencií mají dvouletého syna Berka.Rodiče je oba nutili už od malička hudbě, ale ani jednoho to nebavilo a tak se rodiče vzdali představy o dětech hudebních virtuozech.Chiara má se svými rodiči moc dobrý vztah.Ač nerada vždy pomáhala v domácnosti a oni jí na oplátku pouštěli na koncerty a všude kam chtěla.Od jakživa měla moc dobrý vztah i s dědou, který jí brával na ryby a babičkou, která jí podporovala v její snaze procestovat svět.Tajně jí s dědečkem spořili peníze na účet, který si může vybrat až bude dospělá.když umřel dědeček probrečela pro něj několik nocí, ale babička jí ujistila, že to je tím, že už byl starý a je lepší, že už netrpí bolestmi a, že je teď na lepším místě.když se semkla do sebe rodiče jí poslali na Darllov, protože doufali, že jí prestižní škola pomůže vrátit do života elán.

Kolej: Galashell

Danielle Anet Lauren

14. srpna 2013 v 18:13 | Admin

Jméno postavy: Danielle Anet Lauren

Datum narození: 8.8.1997

Věk: 17

Znamení: Lev

Národnost: Anglická

Vzhled postavy: Danielle je nižžsí, štíhlé postavy, měří necelých 165 cm. Na svět se dívá modro-zelenýma očima, které všem přijdou hrozně velké, ale je to pouze o tom, jak se Danielle namaluje, takže takový optický klam. Její obličej je oválný a posetý pihami. Barva její pleti není ani úplně bledá, ani nahlnědlá. Většinou se zeširoka usmívá a ukazuje svoje bílé zoubky. Má dlouhé, nazrzlé, lehce vlnící se vlasy, které nosí často rozpuštěné nebo v jednom nevzhledném drdolu. Miluje mordou barvu, takže ji často potkáte sladěnou do studených odstínů této barvy.

Povaha postavy: Na první pohled mírumilovná dívka, avšak zdání většinou klame. Je to anděl s duší ďábla a vězte, že peklnice je její největší já. Danielle je tvrdohlavý, hyperaktivní blázen s chutí do života. Není radno se s ní hádat, protože je to Lev! Když si něco vezme do hlavy, prostě to udělá. Je pro každou srandu a v žádném případě by si nikdy nedovolila zábavu pokazit. Je to velmi přátelský člověk, nedělá jí problém se seznamovat a už vůbec jí nedělá problém být středem pozornosti. K lidem se snaží chovat slušně, ale většinou se ke každému chová tak, jak se k ní chovají jiní. Když si něco o někom myslí (a nejen negativního), řekne mu to upřímně na rovinu, nedusí to v sobě, jako většina lidí. Je sama sebou, nesnáší, když se někdo přetvařuje, nebo když jí někdo něco nutí. Miluje umění, smích, přátelé, dobrou hudbu a zábavu.

Historie postavy: Narodila se na Jižním pobřeží Anglie, v přímořském městě jménem Brighton. Prožila zde krásné dětství s klukem, který se jemnuje Lip Walond, jsou to nejlepší přátelé. Už jako malá se patlala v barvičkách a projevovala svůj malířský talent, proto ji rodiče přihlásili do zdejšího výtvarného kroužku. V 6 letech dostala první kompaktní fotoaparát na film a hned věděla, že se fotografování chce jednou věnovat i profesionálně. Otec ji zařídil provizorní černou komoru, kde si s jeho pomocí svoje snímky z kinofilmmu vyvolávala. Nastoupila na základní uměleckou školu v Brightonu, kde měla hned několik výstav. V Brightonu bydlela se svými rodiči a starším bratrem Jacobem až do svých 12 let, poté se celá rodina přestěhovala za prací, do Pařížě. Danielle tam dokončila základní školu pro anglicky mluvící žáky, bohužel ne uměleckou, a tak nemá žádnou výtvarnou zkoušku. Naučila se tam i trochu Francouzky, nicméně jazyky ji nikdy nešly, takže se domluví, ale konverzovat ve Francoužtině po ní nechtějte, protože by vám za to byla schopná ukousnou hlavu. Před rokem se s rodinou vrátili do Anglie, ale přestěhovali se rovnou do Londýna. Když se rozhodovala na jakou střední školu půjde, padla jí do oka právě Darllovova Adamenie Umění, otec jí však chtěl poslat na jazykovou školu, aby si zdokonalila v jazycích. Ovšem Danielle má svou hlavu a na myšlenku otce nechtěla přistoupit. Po dlouhém a intenzivním přemlouvání se její otec rozhodl, že jí umožní studovat na této Akademii, ovšem nadšený z toho nebyl.

Kolej: Galashell

Michael Lip Walond

14. srpna 2013 v 18:11 | Admin

Jméno: Michael Lip Walond

Datum narození: 14.3.1995

Věk: 18

Znamení: Ryby

Národnost: Skotská

Vzhled postavy: Je vyšší štíhlé postavy, asi 185cm, sportovně založený. Jeho světle oříškové vlasy, na krátko sestříhané a sčesané do čela, doplňují pronikavé, modrozelené oči, které vždy vyzařují dokonalou pohodu. Jen z řídka se stane, že má horší náladu, vždy ho ale prozradí jeho oči. Od mala má tvrdou školu, co se slušného chování týká, proto ho obvykle potkáte v pánské košili, tmavých kalhotách a polobotkách. O výchově svých rodičů si ale myslí své, proto svůj nucený vzhled, doplní občasným strništěm na bradě. Kulhá na pravou nohu, i když to rád maskuje normální chůzí. Nerad na to upozorňuje, ale pokud má větší zátěž, kulhat ho uvidíte. O Svém zranění nemluví.

Povaha postavy: Lip má svůj vlastní názor a pohled na svět, za kterým si stojí. Podle něj jsou profesoři tupci, kteří si nepžinají, že pravdu může mít i student. Díky své prostořekosti, měl nemalé problémy. Některé končili domluvou, jiné na policejní stanici, ve školách, obvyklou zprávou do dokumentů. Dva z nich končili vyhazovem ze školy. Má svůj pohled na svět, a určitým lidem už od pohledu nedůvěřuje. O profesorech si myslí, své. Proto se k nim po většinou chová dost arogantně a shlíží na ně s vrchu. Po většinu se ale snaží zachovat chladnou hlavu a nejprve se slušně domluvit. Když to ale nejde po dobrém, i on dokáže zvýšit hlas. Pohádat se a stát si za svým, pro něj není žádný problém. Na proti tomu, k ostatním lidem se chová poměrně přátelsky. Prozrazujou to o něm i jeho oči, které jasně dávají na jevo, že je tu vždy pro ostatní a rád si popovídá. Jeho oči a prostořekost, mu pomáhají k snadnějšímu seznamování, i přesto, že není žádný král večírků. Na parketu ho uvidíte jen z řídka, nebo vůbec.Má svůj svět, ve kterém hlavní roli hraje kytara.

Historie postavy: Lip se narodil do nehudební, či jak koliv jinak, umělecky založené rodiny v malé vesničce, ve Skotku. Poblíž slavného jezera Lochness, kde postupem času trávil svůj čas. Jeho matka je žena v domácnosti, tudíž vychovávala Lipa k obrazu svému. Už od mala měl tvrdou školu a musel se vždy chovat slušně. Jeho otec je pěstitel. Pěstuje doma i v práci. Ovoce a zeleninu, ale amatérky se pokouší šlechtit i květiny. Otec na Lipa nikdy neměl čas, většinu dne pracoval a večery propil v hospodě. I přesto mu ze svého malého platu dokázal naspořit na kvalitní studium. Jeho matka ho vždy do všeho nutila, možná i proto je teď takový jaký je....
Už v útlém věku začal zkoušet brnkat na dědečkovu kytaru. Krátil si tak volné chvilky u jezera. O dva roky později, v 7 letech, dokázal zahrát dvě skladby podle sluchu. Nastoupil na základní uměleckou školu, na kterou ho přihlásili rodiče, s vidinou dokonalého úspěchu. Opak byl pravdou. Lipa vždy hudba bavila a bavit bude, ale už od mala neměl rád, když mu někdo něco diktoval.
Po roce přestoupil na obyčejnou základní školu, z důvodu, že nezvládal školu, rodiče ho přesto přes jeho prošení, aby už nemusel hrát před učiteli, přihlásili na kroužek. Ten navštěvoval 2x do týdne. S hudbou tedy žil už od mala, ale jak stárl, udělal si na všechno svůj vlastní pohled a sem tam, nějakou hodinu kytary vynechal. Rodiče si to s ním vyříkali a dohodli se na tom, že až do střední školy, kterou mu mimochodem vybrali už v dětství, nemusí na kytaru hrát. V té době to byl rok do střední. Nemá žádného sourozence, kterého by mohl škádlit, proto ho rodiče přihlásili ho na fotbal. On sám nic nenamítal a pravidelně na tréninky chodil. Všechno klapalo tak jak má a Lip měl za sebou už pár odehraných zápasů, ten poslední už nedohrál a nikdy se už na fotbal ani nepodíval. Byl v útoku když měl míč před sebou a snažil se ho dostat do brány. Bylo už jen pár minut do konce zápasu, když v tom mu někdo zkřížil cestu a pořádně ho sekl do holeně. On nikdy tak ostré kolíky na kopačkách neměl, ale někteří je mají. Pochroumal si pravou nohu a k fotbalu se již nikdy nevrátil. Kulhá, ale rád to maskuje tím, že se snaží chodit jako normální člověk. Nedaří se mu to však při větší zátěži. Neběhá.
Má za sebou dva vyhazovy ze školy. Věřte, že on na to není hrdý, ale po této zkušenosti si stojí za názorem, že při zkoušce hraní na kytaru měl pravdu. Místo C tam mělo být F.
Po roce nastoupil na hudební konzervatoř, protože za poslední 3 roky se jeho známky velmi zlepšili. Měl možnost stipendia, ale na škole vydržel ani ne rok. Nepohodl se s profesorem, který ho učil historii hudby. Na další školu nastoupil o rok později. Na hudební konzervatoř v Londýně. Byl na internátu a to byl kámen úrazu. I tam po chvilce zvlčel a začal si prosazovat svůj názor. Po půl roce školu opustil s tím, že se opětovně nepohodl s profesorem.
Lip v dětství moc kamarádů nepoznal, protože ve Skotku ani moc lidí nežije. Zato se mu ale do života přimíchala jedna malá zrzka, jménem Danielle, kterou poznal v přímořském městečku Brighton, když byl na prázdninách u příbuzných. Znají se už hodně dlouho, ale na pár let se odloučili, když Danielle odcestovala do Francie.

Kolej: Amsor

Usko Torshi Ahokas

14. srpna 2013 v 17:55 | Team Darllov


Jméno: Usko Torshi Ahokas

Datum narození: 6.10.1995

Věk: 17

Znamení: Váhy

Národnost: Finská

Vzhled postavy: Protáhlejší obličej mu zdobí delší hnědé vlasy. Na slunci se mu jeho odstín mění na oříškově světlou, ve stínu je jeho barva však spíše čokoládová. Má světle hnědé, medové oči, kterými si získá své okolí. Ústa mu zdobí ďolíčky. Na každé jeden a podtrhují tak jeho neustále usměvavou osobnost. Na bradě má strnště, které si někdy neoholí. Většinou je ale jeho tvář hladce oholená, bez jizviček a zarudlích stroupků. Svou dlouhou útlou postavou upozorňuje na svět. Měří přes dva metry, proto si ho každý hned všimne.

Povaha postavy: Usko je společenský a veselý typ člověka, který dokáže svému okolí pomoci nebo poradit, i když on sám by poradit potřeboval ze všech nejvíce. Přesto není rád středem pozornosti, protože jeho výška ho vždy za střed označí. Rád se pobaví s kýmkoliv a o nikom si nemyslí nic špatného, pokud k tomu nemá důvod. Nikým neopovrhuje. Nejprve si dotyčného vyslechne. Chvilku se s ním baví nebo mu zkusí poradit. Jeho věčně usměvavý výraz mu umožňuje snadné seznamování. Usko je snílek z duší sportovce. Baví ho fotografování, kterým se nějakou dobu živí. Svůj pohled na svět neustále mění. Jeho tvořivost nezná mezí.

Historie postavy: Narodil se v Jyväskylä kde až do teď bydlel se svou rodinou a dvěma bratry. Usko pochází z nemanželské rodiny takže bratři Alpi a Eino, jsou ve skutečnosti jeho nevlastnímy bratry. Usko je ale vzal za své, protože vždy sourozence chtěl. Když se Usko narodil, jeho matka měla těsně před svatbou, ale zřekla se toho se slovy, že raději bude sama než aby žila s mužem, který ji podvádí. Usko nikdy svého otce nepoznal. Nepamatuje si ho a fotky také nemá. Občas ho to trápí, ale na druhou stranu si říká, že jeho matka je teď už šťastná. Našla si přítele, se kterým se po pár letech žití vzala a narodili se jim dvojčata. Dva již zmiňovaní chlapci, kterým je momentálně 12 a s Uskem si rozumí. A když ne, jeho víška se vždy postará o to aby budil určitý respekt. Nikdy je však nebyl. Uskova matka pracuje jako knihovnice a Uskův nevlastní otec má společnost, která vyrábí vína. Usko už od mala chodil na sportovní školu kde dělal nejrůznejší sporty - od fotbalu až po basketbal, u kterého nakonec zůstal. Po pár letech, kdy jenom sportoval, si rodina pořídila první fotoaparát na film, kterým zaznamenávali své zážitky. Uska celý koloběh okolo fotografie natolik nadchnul, že u ní zůstal do dneška. Také je to obor, který by na Darllov chtěl studovat.

Kolej: Amsor
 
 

Reklama