Zdravíme náhodné kolemjdoucí. Momentálně se nacházíte v
Akademii Umění pro studenty z celého světa. Zakladatelem
Akademie je Alexander James Darllov. Škola hýří pestrostí
předmětů, které si mohou studenti vybrat - Tanec, Hudba,
Fotografie, Kresba a Malba a v neposlední řadě Sochařství.
Tak neváhejte a nakoukněte do tajů umění
.
Je Čtvrtek, 1. srpna
Registrace nových strudentů jsou otevřeny.
Registrace dívek je momentálně uzavřena.

HLEDÁME PROFESORY A PRAKTIKANTY. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE ZDE
DŮLEŽITÉ INFORMACE K REGISTRACÍM - NALEZNETE ZDE
Těšíme se na Vás, Team Darllov.
Oznamy

Opakování, matka moudrosti.

18. srpna 2013 v 18:56 | Admin
 • Ahoj, jsme opravdu velice rádi, že nám posíláte vaše registrace, ale opakovaně k nám chodí KRÁTKÉ, nic neříkající, na dva řádky dlouhé "životopisy", které však AUTOMATICKY MAŽEME. Tudíž by jsme vám doporučovali, aby jste se rozepsali. Každou položku (popis, povaha i historie) aspoň do 10 smysluplných řádků. /Tvorba postavy/
 • A to je další bod. Nejen že jsou vaše registrace krátké, ale velice často vám v nich někdo umřel tragickou a bolestivou smrtí. A jsou to právě třeba rodiče, co jsou dočista mrtví. Vaše postava se z toho ještě nevzpamatovala atd.... Takovým postavám se říká Mary Sue, a ve hře se jim snažíme vyhnout. Ne, opravdu tu nechceme truchlící arzenál, ale chceme si zahrát slušnou hru. Takže se prosím zamyslete a buďte originální. Jde toho napsat tolik!!
 • Kdo, nebo co je Mary Sue? Pokud se musíte ptát, měli by jste si přečíst pravidla RPG /zde/
 • Ale ve zkratce: Je to postava, které zemřel někdo blízký TRAGICKOU A BOLETIVOU smrtí. Ona se z toho ještě NEVZPAMATOVALA, ale jinak se USMÍVÁ, je VESELÁ a KOMUNIKUJE S OSTATNÍMI. Mary Sue také velice ráda dělá více činnosti než je zdrávo. Hraje na klavír, kytaru, saxofon, kreslí, maluje, zpívá… A v neposlední ředě musí zachránit svět před obrovskou katastrofou… Chápete? NENÍ TO PŘIROZENÉ. Inspiraci pro slušnou historii můžete hledat u sebe.
 • Dále se nám nějak rozmnožili registrace studentek, tudíž od této chvíle jsou REGISTRACE DÍVEK POZASTAVENY.
 • A také se nám tu přemnožili seveřané. Studenti ze Švédska, Finska, Norska a Dánska... Proto se od této chvíle pozastavují Severské země, jako možnost volby do vašich životopisů. (Platí i u praktikantů a profesorů).
 • Tak to je zase asi na chvilku všechno. Prosím, zamyslete se nad sebou. Těm, kteří se rozepsali, ale ještě nepřišlo potvrzení ke hře, nezoufejte. E-mail vám brzy dojde. Jenom možná budete muset něco poupravit…
Team Darllov

Info k registracím

16. srpna 2013 v 17:54 | Admin
Začinají se nám plnit registrace, za což jsme samozřejmě rády, ale prosím, rozepisujte se. Jsme také jenom lidé a věřte, že je docela náročné přečíst vaše životopisy, sepsat, co vám chybí a poslat vám to zpátky. Takže čím více toho napíšete, tím větší je pravděpodobnost, že vám váš životopis zveřejníme a budete moci hned hrát :)
V jiném případě životopisy o 2 řádcích automaticky mažeme, protože nemáme sílu vám dopodrobna všem vysvětlovat co je špatně. Pokud u nás chcete hrát, musíte napsat slušný životopis. Nechceme jen další tuctovou RPG, kde se posty píšou na 2 řádky. Slušný životopis je vstupenkou do hry.

Nechceme u vzhledu, povahy a historie postavy jenom dvě věty nebo dva řádky. Protože se z toho moc nedozvíme. Ani my, ani vaši případní spolužáci. Rozepište se klidně do 20 vět. Fantazii se meze nekladou a věříme, že jste kreativní tvorové.

Pokud máte s psaním životopisu problém, podívejte se na sebe. Vy a vaše postava jste člověk, nějak vypadáte, máte různé povahy a hlavně máte za sebou nějaký časový úsek. /Tahák/

Udělejte si malé cvičení
Zabere to sice více času, ale když ho do toho věnujete, určitě to bude vypadat jinak, než když něco splácáte za 10 minut a hned pošlete. Není kam spěchat. :)

Podívejte se do zrcadla, nebo na nějakou vaši fotku. Popište, jak vypadáte, jakou máte povahu a co máte za sebou. Buďte puntíčkáři a zkuste na nic nezapomenout. Nevynechte jediný detail. A poté udělejte to samé s vaší postavou najděte si nějakou fotku a začněte s popisem, ale pozor, když budete vaši postavu tvořit, neměla by se svámi moc ztotožňovat. Kvalitní životopis je úspěchem k poznání postav a kvalitní hry.

A ještě bychom vás rády upozornily, že věk (Vás) hráčů by se měl pohybovat kolem 15 let! Pokud totiž budete hrát za postavu, které je 16 a více nemáte šanci ji uhrát, jestliže vám bude 10!

HLEDÁME PROFESORY A PRAKTIKANTY

15. srpna 2013 v 17:05 | Admin

HLEDÁME PROFESORY A PRAKTIKANTY


Ahoj, tak jako hledáme studenty, (více zde) hledáme i profesory, kteří by si u nás chtěli zahrát na profesory umění. Nacházíte se na RPG hře, která je zaměřená na umění, ale nebojte se nic. Nebudeme po Vás chtít kvanta dopodrobna probrané látky. Hra je založena od toho aby jste se tady dobře bavili a možnost založit si profesory, je pro hráče, kteří jsou již unavení z hraní za studenty. Je tady i možnost založení praktikanta, ale všechno hezky po pořádku.

CHCI SI ZALOŽIT PROFESORA


Tak to jste tu správně. Momentálně máme volné místa pro tyto obory:
 • TANEC počet možných míst: 2
 • HUDBA počet možných míst: 2
 • SOCHAŘSTVÍ počet možných míst: 2
 • KRESBA A MALBA předběžná registrace: 1x počet možných registrací: 1
 • FOTOGRAFIE počet možných registrací: 1
+ JEDEN POVINNÝ PŘEDMĚT PRO VŠECHNY STUDENTY HISTORIE UMĚNÍ, KTERÝ TAKTÉŽ HLEDÁ 2 VYUČUJÍCÍ PROFESORY (v současné době jsou na tento předmět dvě předběžné registrace)

Ke každému oboru, jsou přiřazení dva profesoři, kteří se mezi sebou domlouvají na výuce, eventuálně si pomáhají s přípravami. Můžete se také střídat v hodinách, aby toho na vás nebylo moc. Jako profesor klasicky zadáváte studentům úkoly, známkujete a smíte zadávat i písemné tresty. Všeho ale s mírou…
Je jen na vás, jak povedete své hodiny. Jestli formou hry v knize, chatu nebo formou nástěnky (tj. napíšete jednu výkladovou hodinu i s tím, co profesor dělá do hvězdiček a studenti si pak z výkladu vezmou, co potřebují a následně napíší úkoly.) Formou hry je hodina náročnější, ale zažijete tak více legrace. Nástěnkou je to jednodušší, ale neznáte tak reakce svých studentů (jenom z úkolů).

Pokud jsme vás oslovili a chcete si založit profesora, ale nevíte si rady s profilem, nahlédněte do systémových postav. Jsou to postavy, které jsme připravili ke hře pro hráče profesorů nebo praktikantů. Jsou lehce popsány, mají jméno, věk a fotografii - vy jim jenom dopíšete životopis. Fotku, jméno, věk i pohlaví jde změnit. ZDE najdete systémové postavy.
Nebo si můžete založit svou postavu profesora.


CHCI SI ZALOŽIT PRAKTIKANTA


Praktikanti jsou bývalí studenti akademie a budoucí profesoři - jenom ještě stále nesplnili určitý limit a tím je právě výuka v podobě přednášek, kroužků nebo kurzů.

Momentálně máte na výběr z těchto kurzů, kroužků a přednášek:

 • KURZ TVŮRČÍHO PSANÍ počet volných míst: 1
 • PŘEDNÁŠKY PSYCHOLOGIE ČLOVĚKA počet volných míst: 1
 • KROUŽEK HERECTVÍ předběžná registrace: 1 | počet volných míst: 0
 • FILMOVÝ KROUŽEK počet volných míst: 1

Praktikanti své přednášky, kroužky a kurzy nepořádají tak často, jako profesoři vedou svou výuku. Jsou to tudíž postavy určené hráčům, kteří si chtějí vyzkoušet hrát za postavu "profesora" ale nemají na hru tolik času. Proto pořádají hodiny pouze občas.

Každý praktikant vede jenom jeden kroužek a není mu dovoleno pomáhat nebo nechat si pomáhat od jiných praktikantů.

I tady je na vás, jak povedete své hodiny, zda-li formou hry (v knize nebo chatu - speciálně založeném pro výuku) nebo formou nástěnky. Zvažte, která forma vám více vyhovuje, ale tím, že nebudete mít tolik hodin jako profesoři, by aspoň pár hodin mohlo být odehraných. Pro větší požitek ze hry…

Stejně jako u profesorů, i zde jsou systémové postavy, kterým můžete vdechnout život, nebo si můžete založit svou. ZDE najdete systémové postavy praktikantů.

OBORY, PŘEDMĚTY, KURZY A PŘEDNÁŠKY

15. srpna 2013 v 17:05 | Admin
Přehled oborů, předmětů, kůrzů, přednášek a kroužků, které zle na Akademii studovat.

PŘEHLED OBORŮ:

TANEC počet možných registrací 2x
HUDBA počet možných registrací 2x
SOCHAŘSTVÍ počet možných registrací 2x
KRESBA A MALBA předběžná registrace: 1x| počet možných registrací 1x
FOTOGRAFIE počet možných registrací: 1x

POVINNÉ PŘEDMĚTY:

HISTORIE UMĚNÍ tento předmět je předběžne rezervován dvoum profesoům

KURZY, PŘEDNÁŠKY A KROUŽKY, KTERÉ LZE DÁLE NAVŠTĚVOVAT - NEJSOU PRAVIDELNÉ VEDOU JE PRAKTIKANTI:

KURZ TVŮRČÍHO PSANÍ počet možných registrací 1x
PŘEDNÁŠKY PSYCHOLOGIE ČLOVĚKA počet možých registrací 1x
KROUŽEK HERECTVÍ předběžná registrace: 1x | počet možných registrací 0
FILMOVÝ KROUŽEK počet možných registrací 1x

*Napadl vás další předmět, kroužet nebo přednáška, kterou by jste uvítali na akademii? Napište nám prosím do komentářů. Rádi přidáme další předmět.

SYSTÉMOVÉ POSTAVY - PROFESOŘI

15. srpna 2013 v 17:05 | Admin

SYSTÉMOVÉ POSTAVY - PROFESOŘI


12 systémových postav pro 6 volný předmětů, které vyučují profesoři. Pokud máte možnost vybrat si postavu, neváhejte a vybírejte, která je vám nejsympatičtější. Je jen na Vás, co bude vyučovat (předměty pro profesory najdete ZDE). Řídíme se pravidle, kdo dřív přijde, ten dřív bere.

POKUD VÁS NAPADAJÍ DALŠÍ PŘEDMĚTY, KTERÉ ZDE LZE VYUČOVAT, PIŠTE PROSÍM DO KOMENTÁŘŮ ZDE

Do poslední kolonky registračního formuláře profesoera, připište prosím SYSTÉMOVÁ POSTAVA, JMÉNO A ČÍSLO, KTERÉ JE U KAŽDÉ POSTAVY PŘED JMÉNEM.
!!!NEZAPOMEŇTE SI VYMYSLET PŘÍJMENÍ!!!
DĚKUJEME.

SYSTÉMOVÉ POSTAVY - PRAKTIKANTI

15. srpna 2013 v 17:05 | Admin

SYSTÉMOVÉ POSTAVY - PRAKTIKANTI

4 systémové postavy pro 4 volné předměty, které vyučují praktikanti. Pokud máte možnost vybrat si postavu, neváhejte a vybírejte, která je vám nejsypatičtejší. Je jen na Vás, co bude vyučovat (předměty pro praktikanty najdete ZDE). Řídíme se pravidlem, kdo dřív přijde, ten dřív bere.

POKUD VÁS NAPADAJÍ DALŠÍ PŘEDMĚTY, KTERÉ ZDE LZE VYUČOVAT, PIŠTE PROSÍM DO KOMENTÁŘŮ ZDE

Do poslední kolonky registračního formuláře profesoera, připište prosím SYSTÉMOVÁ POSTAVA, JMÉNO A ČÍSLO, KTERÉ JE U KAŽDÉ POSTAVY PŘED JMÉNEM.

Cvičná kniha

14. srpna 2013 v 18:41 | Admin

Je to cvičná kniha pro hráče, kteří odeslali správně vyplněnou registraci a dostali od nás povolení ke hře. Budete se učit jak hrát tuto RPG. My vám budeme říkat, co je špatně a bedlivě vás sledovat. Tady se nehraje na vypravěče, zde se pouze učíte používat hvězdičky, třetí osobu a celkově se sžít s vaší postavou.

Čajovna u Hannah


Nezapomeňte na pravidla RPG
 
 

Reklama