Zdravíme náhodné kolemjdoucí. Momentálně se nacházíte v
Akademii Umění pro studenty z celého světa. Zakladatelem
Akademie je Alexander James Darllov. Škola hýří pestrostí
předmětů, které si mohou studenti vybrat - Tanec, Hudba,
Fotografie, Kresba a Malba a v neposlední řadě Sochařství.
Tak neváhejte a nakoukněte do tajů umění
.
Je Čtvrtek, 1. srpna
Registrace nových strudentů jsou otevřeny.
Registrace dívek je momentálně uzavřena.

HLEDÁME PROFESORY A PRAKTIKANTY. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE ZDE
DŮLEŽITÉ INFORMACE K REGISTRACÍM - NALEZNETE ZDE
Těšíme se na Vás, Team Darllov.
Srpen 2013

Opakování, matka moudrosti.

18. srpna 2013 v 18:56 | Admin |  Oznamy
 • Ahoj, jsme opravdu velice rádi, že nám posíláte vaše registrace, ale opakovaně k nám chodí KRÁTKÉ, nic neříkající, na dva řádky dlouhé "životopisy", které však AUTOMATICKY MAŽEME. Tudíž by jsme vám doporučovali, aby jste se rozepsali. Každou položku (popis, povaha i historie) aspoň do 10 smysluplných řádků. /Tvorba postavy/
 • A to je další bod. Nejen že jsou vaše registrace krátké, ale velice často vám v nich někdo umřel tragickou a bolestivou smrtí. A jsou to právě třeba rodiče, co jsou dočista mrtví. Vaše postava se z toho ještě nevzpamatovala atd.... Takovým postavám se říká Mary Sue, a ve hře se jim snažíme vyhnout. Ne, opravdu tu nechceme truchlící arzenál, ale chceme si zahrát slušnou hru. Takže se prosím zamyslete a buďte originální. Jde toho napsat tolik!!
 • Kdo, nebo co je Mary Sue? Pokud se musíte ptát, měli by jste si přečíst pravidla RPG /zde/
 • Ale ve zkratce: Je to postava, které zemřel někdo blízký TRAGICKOU A BOLETIVOU smrtí. Ona se z toho ještě NEVZPAMATOVALA, ale jinak se USMÍVÁ, je VESELÁ a KOMUNIKUJE S OSTATNÍMI. Mary Sue také velice ráda dělá více činnosti než je zdrávo. Hraje na klavír, kytaru, saxofon, kreslí, maluje, zpívá… A v neposlední ředě musí zachránit svět před obrovskou katastrofou… Chápete? NENÍ TO PŘIROZENÉ. Inspiraci pro slušnou historii můžete hledat u sebe.
 • Dále se nám nějak rozmnožili registrace studentek, tudíž od této chvíle jsou REGISTRACE DÍVEK POZASTAVENY.
 • A také se nám tu přemnožili seveřané. Studenti ze Švédska, Finska, Norska a Dánska... Proto se od této chvíle pozastavují Severské země, jako možnost volby do vašich životopisů. (Platí i u praktikantů a profesorů).
 • Tak to je zase asi na chvilku všechno. Prosím, zamyslete se nad sebou. Těm, kteří se rozepsali, ale ještě nepřišlo potvrzení ke hře, nezoufejte. E-mail vám brzy dojde. Jenom možná budete muset něco poupravit…
Team Darllov

Tuomo Järvinen

18. srpna 2013 v 18:50 | Admin |  Studenti 1. ROČNÍKU

Jméno: Tuomo Järvinen

Datum narození: 31.5.1995

Věk: 18

Znamení: Blíženec

Národnost: Finská

Vzhled postavy: Měří pouze málo přes 165 cm a má velmi hubenou postavu, takže ho mezi ostatními lehce přehlédnete. Jeho jediným výraznějším rysem jsou finsky typické delšími blonďaté vlasy, které mu dávají, i přes neustálou rozcuchanost, andílkovský vzhled. Světle modré oči, zděděné po matce, kterými je zvyklí hledět na lidi přímo a neskrývaně, ještě více dotvrzují původ seveřana, stejně jako lehce ledový přízvuk a časté používání finských výrazů. Pyšní se také dlouhými prsty s pečlivě upravovanými nehty, o které se stará více než kdejaká holka. Nejčastěji ho uvidíte v nejrůznějších kraťasech v kombinaci s mikinou, ať je jakékoliv počasí, málo kdy si obléká dlouhé kalhoty. stejně tka nedbá na příliš slušňácký vzhled, takže košili volí pouze když chce opravdu zapůsobit, kravaty a saka jsou pro něj něco trvale zapovězeného. Nápadným nezanedbatelným detailem je množství kožených náramků na levé ruce, které nikdy nesundává, a tkaničky na teniskách, které mají vždy od sebe odlišné barvy.

Povaha postavy: Při prvním seznámení se může zdát jako velmi nesmělý a nedůvěřivý, jako kdyby si všechny kolem testoval a snažil se je nějak odhadnout, než se s nimi vůbec začne bavit. Takto pokračuje vlastně po celou dobu přátelství, až po nějaké době či prožité situaci si ostatní dostatečně zaškatulkuje a naplno jim věnuje místo ve svém životě. Rád si ze svého okolí střílí, vyžívá se v nejrůznějších jízlivostech, ironii, sakrazmech a nebrání se ani dvojsmysly, kterými se většinou snaží ostatní vyprovokovat k nějaké akci. Podporuje jakoukoliv anarchii a vzepření se zajetým stereotypům, ale když je potřeba, odsune všechny své zájmy na vedlejší kolej a obětuje se pro vyšší dobro. V hlavě se mu rodí velké příběhy, ale nikdy neměl dostatečné ambice, aby věřil, že by mu mohly vidělat peníze. Stejně jako nepovažuje svou hru na kytaru za kdovíjaké umění, pouze jako účinný prostředek k balení dívek. Má spoustu zlozvyků - kouření, alkohol, románky na jednu noc a další. Jeho největší slabinou, kterou nerad přiznává, je strach z psů a budoucnosti.

Historie postavy: Narodil se ve Finsku v Espoo. Otce nepoznal a matka o něm nikdy nemluvila. Nemá sourozence, ale o to více bratranců a sestřenic, se kterýma je stále v kontaktu. Když mu bylo 5 let, jel s babičkou navštívit město Oulu na severu Finska a ztratil se tam při vycházce v lesích. Našli ho až po dvou dnech, jak spokojeně sedí v jeskyni zabalený do dek a obklopený dobrodruhy, kteří se zájmem poslouchali jeho příběhy o mluvících sobech. Ve stejné době se začal učit hrát na kytaru a tato vášeň ho dosud nepustila. Kromě akustické kytary si poslední dobou oblíbil i elektrickou a basovou, ve volných chvílích se na ně pokouší učit hrát. Poslední dva roky strávil cestováním s matkou po Anglii a Francii a nebyl téměř doma, což jí velmi rád vyčítá. Výhodou tohoto cestování však bylo, že se učil "za cesty" a vlastně pořádně nezažil pořádný školní rok, stejně tak přičichl k mravům cizinců a poznal mnoho věcí, které se nejspíš běžnému smrtelníkovi nepoštěstí. Při jednom delším pobytu v Paříži se seznámil s dívkou Monique, jejich románek skončil nehodou se zapáleným bytem a Tuomovým okamžitým odjezdem do Anglie, kde vystřídal několik škol, až skončil na této umělecké, kde se snaží na všechno zapomenout.

Kolej: Amsor

Alina Laine

18. srpna 2013 v 18:50 | Admin |  Studenti 1. ROČNÍKU

Jméno: Alina Laine

Datum narození: 27.10.1995

Věk: 18

Znamení: Štír

Národnost: Finská

Vzhled postavy: Má plné rty, které si natírá růžovým leskem a uvnitř jsou malé, rovné bílé zoubky, které vypadají jako perličky… Její oči jsou nepřirozeně zelené a připomínají spíše kočičí než lidské. Moc ráda se proto prohlíží v zrcadle a své oči sleduje. Vše doplňuje kouřovým líčením, kterému dominuje husté hnědé obočí. V dlouhých, medových vlasech, má růžové pramínky. Má hubené tělo a je vysoká 175 cm. Svou výšku však ještě zvětšuje tím, že nosí vysoké podpatky. Často cvičí a udržuje se tak v kondici. Často se obléká do růžové, což je její oblíbená barva...

Povaha postavy: Alina je ráda středem pozornosti. Je to veselá a upovídaná mladá slečna, která je i trošičku rozmazlená a občas taky trochu povrchní. O svůj zevnějšek dbá a snaží se, aby ji to vždy co nejvíce slušelo. Když se dostane do společnosti, strhává na sebe pozornost, protože to dělá dobře jejímu egu. Když je s dobrými lidmi, ráda žertuje a vypráví vtipy i když je moc neumí. Když je ale sama, vleze si někam do koutku a ráda sáhne po knize nebo módním časopise . Sem do školy ji přivedla touha kreslit. Již ve školce, když se všichni učili kreslit, Alina vynikala svým nadáním. Bylo vidět, že má v sobě přirozený skrytý talent. Když nastoupila na základní školu, v kreslení se ještě zlepšila, protože měla hodiny výtvarné výchovy. Učitelé se její talent snažili rozvíjet a ani tatínek nezůstal pozadu. Koupil ji knihu o kreslení a Alina se tak zkoušela samoučit z knihy… Kreslit ji bavilo a tak přešla k malbě. Její první plátno a olejové barvy dostala také od tatínka. Když se po zakončení základní školy rozhodovala kam půjde dál, rozhodla se pro Darllovovu akademii.

Historie postavy: Alina se narodila ve městě ve Finsku. Je to městská holka a od toho se také částečně odvíjí její povaha. Maminka zemřela při porodu a tak měla jen tátu. Její tatínek byl slavný herec. Cestoval hodně po světě a tak neměl na svou dcerku čas. Alina často bydlela u tety Sofi. To byla starší dáma s pěti kočkami. Alina se sní necítila moc dobře a později zůstávala u své babičky. K tomu ale později. Když se její táta vrátil z cest, přivezl jí krásné dárky a když byl doma, zažili spolu neuvěřitelné zážitky. Plavbu s plachetnicí a chodili na drahé večeře. Alina byla velmi rozmazlená a tatínek jí dával, co jí na očích uviděl. Ve škole nebyla moc oblíbená, Alina si z toho ale nic nedělala. Měla své kamarádky od tátových kolegů a kolegyň a s těmi si rozuměla. Pak ale její táta ztratil slávu a měl méně peněz, museli se spokojit s menším platem. I když zpočátku Alina brblala, nemohl s tím její otec nic dělat a Alina se napravila. Už nebyla tak rozmazlená a začala se zase zabývat kreslením a pochopila, že drahé dárky a večeře nejsou všechno. Pochopila, že je mnohem radši, když má svého tatínka doma. Protože ji otec velice miloval, změnil práci a prodával v knihkupectví, které si pořídil z posledních peněz, které získal za hraní ve filmu. Práce ho bavila a měl dostatek peněz pro sebe i Alinu. Alina vyšla základní školu a začala se hlásit Darllovu uměleckou akademii.

Kolej: Galashell

Lauriel Priscilla Abellard

18. srpna 2013 v 18:49 | Admin |  Studenti 1. ROČNÍKU

Jméno: Lauriel Priscilla Abellard

Datum narození: 13.5.1996

Věk: 17

Znamení: Býk

Národnost: Dánsko
Vzhled postavy: Lauriel je celkem malé (162cm) a štíhlé postavy a nedalo by se říct, že byla nějak zvláště obdařena ženskými tvary. Inu samotnou ji to nijak neovlivňuje a soustředí se tedy raději na svůj obličej, který si chce udržovat bledý a stejně tak i celou pokožku. Oči mandlového tvaru mají světle zelenou barvu s příměsí šedé, jsou skoro jakoby prázdné. Nos má úzký a hezky zakulacený, jen z boku je si lze všimnou hrbolku. Má malé a na pohled jemné rty zasazeny nad malou zakulacenou bradou. Obličej si snaží zvýraznit, co nejvíce hlavně používá světlé a jemně barevné stíny,nalepovací řasy, kamínky, linky, které protahuje někdy až k lícním kostem a tvoří z nich dekorativní obrazce. Většinou má nějakou malůvku na boku tváře. A hlavní dominancí jsou na Lauriel její nezvykle barevné vlasy s ofinou. Jsou dlouhé pod ramena a jejich barva je hodně bledá modrofialová, na jasném slunci se zdá, že se až ztrácí v bílém světle. Její oblečení netvoří moc duhové barvy a zaměřuje se spíše na obyčejné a jemné barvy. Tenisky, džíny, tílko a mikina s reálnou kočkou - v tom je vidět asi nejčastěji, hlavně v těch věcech se vzorem koček. Vždy se snažila být vzhledem viditelnější, než ostatní.

Povaha postavy: Tahle holka umí spíš okouzlit svým vzhledem, než tím jaké je její charisma, jelikož pod tím, co lidi vidí se skrývá spíše protivná nespokojená holka, která má sklony být velice arogantní a ironická. Nesnese též pocit, že by byl někdo zajímavější, než ona a tím by se dalo odhadnout, že je též sobecká, ale za to odvážná říct, co si upřímně myslí a to skoro každému. Lidi i tak nemá moc v lásce a proto se raději straní někde do přírody. Když je někdo naštve nebo urazí umí to v ní pořádně zacloumat a nikdy se neudrží a používá všechno, co má k dispozici, hlavně ruce, nehty a zuby. Když je na tom líp a nezačne se prát umí lidi dobře odrovnávat slovně. Občas umí být také milá a usměvavá, tak jak se zdá. I když dřív byla obyčejná blondýna i tak už ji ostatní nemuseli a ona stejně nikdy nevěděla proč. Měla jenom vodovky a papír. Ráda totiž maluje hlavně barvami a obyčejnou tužkou, bohužel, jen to, co chce. Nesnáší kreslit zátiší a místnosti z perspektivu. Zbožňuje pocit svobody a to i v tom, když svůj talent pokládá na papír a poslední rok kreslí na svůj obličej.

Historie postavy: Pochází z malého města, které je nejseverněji v Dánsku. Bydlí jenom s mámou, protože její táta, kterého viděla jenom dvakrát a to ke všemu ještě omylem, opustil mámu ještě, než se narodila, ale Lauriel ani její mámu Iris to netrápí a vůbec jim doma nic neschází, jelikož Iris uživí sebe a i Lauriel sama. Už ve školce byla trochu uličník a místo na papír malovala i po zemi a těžko se vysvětlovalo, že to bylo omylem. Ostatní děti ji neměli taky moc rády, protože když se jí někdo posmíval třeba, jen za to, že si ještě neumí zavázat botu letěla po něm kostička, panenky, hrníček no prostě, co našla. Na základní škole se s ní kde kdo bavil, ale srandu si z ní dělat nepřestali. Schválně pak začala malovat se zvláštně a barvit si hlavu na nepřirozených barev a provokovat je ještě více, aby jim pak ukázala, že zrovna jí se smát nemají (občas přišli obdivné a uznávané poznámky, ale většinou jen slyšela, jak je trapná kráva). Kluky rozhodně nepřeprala pokud to nebyl nějaký uschlý škrt, ale s holkami to bylo něco jiného, většinou dopadly nerozhodně. Nebála se být drzá i na ty větší holky, co měli něco proti ní a to už tak dobře nedopadlo. Máma proti jejímu vzhledu nikdy nic neměla a plně to tolerovala a vždycky se jí ve škole zastávala. Lauriel se uklidnila hlavně tím, že své smutné emoce vyplácala na papír a tím zašpinila podlahu a později chodila malovat i pod most, kde si vylepila papír a nikdo ji tam nemohl rušit. Na malování měla opravdu talent hlavně proto, že to uměla cítit a kreslila z toho, co měla v duši. Ve škole to už ani Lauriel sama vydržet nemohla a rok po základní škole ji nechali doma i psychiatr řekl, že by si měla od světa odpočinout. Ten celý rok hlavně malovala a kreslila. Šila si také svoje oblečení, vylepšovala to, co koupila a nespočetně krát přestavovala pokoj a přelepovala svoje obrázky a plakáty. Rozhodně se ten rok nenudila. Jenže její někde by se její nadání mělo uplatnit a rozvíjet a přihlásila ji na tuhle akademii ať se zase začlení mezi lidi a své vrstevníky.

Kolej: Gallashel

Sebastian Dmytriv

17. srpna 2013 v 9:49 | Admin |  Profesoři

Jméno: Sebastian Dmytriv

Datum narození: 9.11.1984

Věk: 29

Znamení: Štír

Národnost: Ukrajinská

Vzhled postavy: Sebastian nepatří ani mezi trpaslíky, ale ani mezi obry. Svou výškou dosahuje necelých 180 cm, se kterými je nadmíru spokojený. Není tlustý, není nijak vychrtlý, ale ani není žádný kulturista. Postavu má snad jako většina ostatních můžu, tudíž na něm nějaké svaly najdete. Má zvlněné blonďaté vlasy, které se sklánějí nad pravým okem a zakrývají špičky uší. Jeho oči mají podle mnohých dosti neurčitou barvu. Dle některých jsou zelené, dle některých šedé a dle některých modro-šedé. Ať tedy každý posoudí sám.. Nejčastěji, a to ať už v práci či mimo ni, ho uvidíte v košili, přes kterou nejčastěji nosívá svetr, občas tuto kombinaci doplní kravatou. Většinou jde o tmavé barvy v kombinaci s bílou. Nu a co se týče doplňků, tak na pravé ruce nosí kožený náramek, na jeho levé ruce můžeme celkem často vidět hodinky. Dále pak na jeho těle můžeme vidět jedno tetování, a tím je kříž na pravé části hrudi. (Dobře, většina lidí jej vidět nemůže, jelikož tetování je vždy schováno pod oblečením. Vidět je jedině, když si Sebastian zajde k vodě, což se také nestává příliš často.) Dále jeho tělo "zdobí" i několik menších jizviček na levém zápěstí, které teď už nijak záměrně neskrývá, ovšem otázky typu jak ony jizvičky vznikly jsou mnohdy zbytečné, jelikož vám na ně většinou neodpoví, nebo převede řeč na jiné téma. Anglicky sice umí, ale přeci jen není angličan, nemluví tak úplně plynule a čas od času se zadrhne.

Povaha postavy: Sebastian ani svojí povahou nijak nevyčnívá z davu, i když to tak dříve bylo.. Je to spíše klidný, úsměvavý člověk, kterému smích rozhodně není cizí. Také si ale příliš často neodpouští svoje jízlivé, úštěpačné poznámky, které mnoha lidem mohou lézt na nervy. Nevadí mu společnost, rád se baví s lidmi, ale vždy si udržuje nějaký ústup. Příliš často, téměř nikdy, se skoro s nikým nebaví o sobě, nebo spíše o své minulosti. Raději si někoho vyslechne, pokud možno i poradí. Spíše bývá za vrbu. Svěřuje se pouze lidem, kterým věří, ovšem získat si jeho důvěru není zrovna věc jednoduchá.. Nikdy neměl, a ani nemá, nejmenší problém se ozvat, když se mu něco nelíbí nebo jednoduše říci svůj názor. To samé platí i u toho, když má říct někomu co si o něm myslí. I když s vyjadřování citů je to horší. Ke studentům se nechová jako nějaký přísný profesor, to na něj nikdy nesedělo. Nikdy není příliš rád, když ho někdo fotí, ovšem za foťákem stojí mnohem radši. Nu a když už jsme u toho focení.. Nejen na to má Sebastian talent, kreslení krajin mu také celkem jde..

Historie postavy: Sebastian se narodil 1. 8. 1984 ve městě Kremenčuk, které se nachází na Ukrajině a spadá pod Poltavskou oblast. Jeho dětství nebylo nijak lehké, a to hlavně proto, že když se narodil, ani jeden z jeho rodičů neměl ani 18 let. Jeho matka ani otec o něj do určitého věku nijak nejevili zájem, Sebastian tedy vyrůstal u prarodičů z matčiny strany. Ti pro něj sice dělali vše, co mohli, ale tomu nemohlo nahradit rodiče, navíc v tak nízkém věku.. Co se týče školy, tak tam se mu dařilo vcelku dobře. S prospěchem na tom byl vcelku dobře, pár dobrých přátel si taky našel. Co se týká jeho rodičů, matka se k němu začala "hlásit" až v jeho 15-ti letech. To už ovšem neplatí o otci, kterého dodnes neviděl. Když jednou hledal nějakou brigádu, a to hlavně kvůli tomu, aby mohl dál studovat, objevil inzerát, kde hledali někoho na fotografování. Jelikož dle ostatních, a to ať už dle přátel, či dle rodiny, fotil velice dobře, tak proč to nezkusit, že? Zareagoval tedy na tento inzerát. S následným výsledkem byli spokojeni a Sebastiana doporučovali dalším, co hledali fotografa. Ihned, co dosáhl plnoletosti se odstěhoval z domu. To vlastně chtěl už od samého začátku.. Sebastian se dále dostal jak na střední, tak na vysokou školu v oboru na fotografoování, obě dostudoval s dobrými výsledky. Živil se hlavně focením, ale čas od času si nejrůzněji přivydělával, záleželo na situaci. Jednou dostal nabídku práce, přesněji vyučování na Darllov´s Art Academy, což neodmítl.

Vyučující předmět: Fotografie

Sára Smith

16. srpna 2013 v 18:33 | Admin |  Studenti 1. ROČNÍKU

Jméno: Sára Smith

Datum narození: 10.5.1996

Věk: 17

Znamení: Býk

Národnost: Irská

Popis postavy: Sára je vysoká, hubená dívka. Má oválný obličej s bledou pletí, ve kterém jsou zasazeny dvě smutné oči, modré jako studánka. Zakulacený nos a plné rty, na ni lehce přehlédnete, přesto ji však dodávají na jakési výjimečnosti. Její hlavní předností jsou dlouhé, hnědo-rezavé vlasy, které ji dodávají trochu na důležitosti a dokreslují ji tak celý obličej. Skoro vždy je má rozpuštěné, takže ji často vlají do všech stran, ale jí to nevadí. Patří to k její přirozenosti. Ráda se obléká do šedých tónů barev, nejčastěji ji potkáte v šedivém svetříku a džínách, jak se prochází po chodbách, sedí pod stromem a kreslí, nebo studuje v knihovně....

Povaha postavy: Už na první pohled vypadá Sára utrápeně. Je to taková malá šedá myška, která si skoro s nikým nemá co říct a málo kdy se usměje. Svůj volný čas tráví ve společnosti knih, studuje, či chodí do přírody, avšak vždy sama. Nepochopená. Je totiž odsouzena k jakési samotě a odloučení od ostatních. Sáře to však nevadí, naopak ji to vyhovuje a samotu vítá. Nemá totiž ráda, když na ni někdo civí, nebo si s ní někdo povídá. Ona totiž moc hovorná není a vždy, když se s ní někdo chce vybavovat, má pocit, jako by tomu druhému brala jeho drahocenný čas. Jenom málo kdy se s někým baví...

Historie postavy: Sára se narodila v severním Irsku, kde až do teď žila se svým mladším bratrem Ianem a matkou. Sářina matka je umělecky založená a proto se snažila Sáru odmalička vést k umění. Matka kreslí a prodává populární obrazy irských krajin, takže jim to zajišťuje peníze na živobytí. Sářin otec od nich odešel, když byla Sára batole. Nemá na něj skoro žádné vzpomínky a nikdy se matky na otce nevyptávala. Sářina matka se podruhé vdala, když bylo Sáře 5 let. Se svým druhým manžel založili rodinu, tak, jako si ji vždycky její matka přála a Sára tak "dostala" bratříčka. Ian se neliší od dalších chlapců a vzhledem je podobný spíše na otce, přesto se na něm Sáře něco nezdá. A jak už to tak bývá, Sára stárla, vychodila základní školu a v rodině se našly malé hádky a rozpaky. Přestává to klapat a obě dvě děti Smithových to těžce nesou. Malý Ian má prostě smůlu, chodí na základní školu. Sára využila možnosti odcestovat od hádajících se rodičů a přihlásila se na Darllov, kde by ráda rozvíjela své malířské nadání, které zdědila po matce

Kolej: Galashell

Info k registracím

16. srpna 2013 v 17:54 | Admin |  Oznamy
Začinají se nám plnit registrace, za což jsme samozřejmě rády, ale prosím, rozepisujte se. Jsme také jenom lidé a věřte, že je docela náročné přečíst vaše životopisy, sepsat, co vám chybí a poslat vám to zpátky. Takže čím více toho napíšete, tím větší je pravděpodobnost, že vám váš životopis zveřejníme a budete moci hned hrát :)
V jiném případě životopisy o 2 řádcích automaticky mažeme, protože nemáme sílu vám dopodrobna všem vysvětlovat co je špatně. Pokud u nás chcete hrát, musíte napsat slušný životopis. Nechceme jen další tuctovou RPG, kde se posty píšou na 2 řádky. Slušný životopis je vstupenkou do hry.

Nechceme u vzhledu, povahy a historie postavy jenom dvě věty nebo dva řádky. Protože se z toho moc nedozvíme. Ani my, ani vaši případní spolužáci. Rozepište se klidně do 20 vět. Fantazii se meze nekladou a věříme, že jste kreativní tvorové.

Pokud máte s psaním životopisu problém, podívejte se na sebe. Vy a vaše postava jste člověk, nějak vypadáte, máte různé povahy a hlavně máte za sebou nějaký časový úsek. /Tahák/

Udělejte si malé cvičení
Zabere to sice více času, ale když ho do toho věnujete, určitě to bude vypadat jinak, než když něco splácáte za 10 minut a hned pošlete. Není kam spěchat. :)

Podívejte se do zrcadla, nebo na nějakou vaši fotku. Popište, jak vypadáte, jakou máte povahu a co máte za sebou. Buďte puntíčkáři a zkuste na nic nezapomenout. Nevynechte jediný detail. A poté udělejte to samé s vaší postavou najděte si nějakou fotku a začněte s popisem, ale pozor, když budete vaši postavu tvořit, neměla by se svámi moc ztotožňovat. Kvalitní životopis je úspěchem k poznání postav a kvalitní hry.

A ještě bychom vás rády upozornily, že věk (Vás) hráčů by se měl pohybovat kolem 15 let! Pokud totiž budete hrát za postavu, které je 16 a více nemáte šanci ji uhrát, jestliže vám bude 10!

Regína Mars

16. srpna 2013 v 13:39 | Admin |  Studenti 1. ROČNÍKU

Jméno: Regína Mars

Datum narození: 8.3.1996

Věk: 17

Znamení: Ryby

Národnost: Francouzská

Vzhled postavy: Regína je původem blondýnka. Na škole jí však vadily neustálé narážky na její barvu vlasů, takže se přebarvila. Má zvláštní oči. Jsou hodně světlé, a na slunci vypadají skoro až bílé. Její rty jsou plné, a světlé. Občas si na ně dá svůj oblíbený lesk na rty. Má trochu tlustší nos, zahnutý nahoru. Je trochu při těle, ale tlustá rozhodně není. Ráda nosí černou barvu, ale i ostatní tmavé barvy jí nevadí.

Povaha postavy: Regína je spíše smutné povahy. Radši si zaleze někde do kouta, než aby byla ve velké společnosti. Miluje hudbu. Často si sama sedí někde v koutku, kde hraje na kytaru a u toho si zpívá. Je hodně nedůvěřivá. Nebojí se lidem říkat svůj vlastní názor. Párkrát ho řekla i profesorům, ale po pár problémech raději přestala. Je tvrdohlavá. vydrží si jít za svým cílem klidně i celý život a nikdo jí nic nevymluví.

Historie postavy: Regína se narodila v jedné málo známé vesničce ve Francii. Měla jednu starší sestru, která hrála na housle. Možná proto jí rodiče také vedli k hudbě. Už odmalička zkoušela hrát na na housle, klavír a podobné věci, ale nakonec zůstala jenom u kytary. Na základní škole neměla moc kamarádů, jelikož byla vždy tak trochu jiná než ostatní. Také jí spolužáci neměli rádi kvůli barvě vlasů. Smáli se jí že je blondýnka, a tak to v šesté třídě prostě nevydržela a přebarvila si hlavu na růžovou(jinou barvu v obchodě neměli). Rodiče z toho nadšení nebyli, ale ve škole už aspoň nemusela poslouchat ty urážky. V patnácti si našla svojí první brigádu, ve které si vydělala na svou první kytaru. Také začala navštěvovat různé hudební kroužky. Nakonec jí rodiče poslali sem.

Kolej: Galashell

Sakari Aiskaien

15. srpna 2013 v 18:24 | Admin |  Studenti 1. ROČNÍKU
Jméno: Sakari Aiskaien

Datum narození: 18. 6. 1995

Věk: 18

Znamení: Blíženci

Národnost: Dánská

Vzhled postavy: Osmnáctiletá Saku se už smířila s tím, že víc než na 167 centimetrů nedosáhne. Přesto si nedělá starosti s tím, že nemá výšku ani postavu supermodelky - přece jen radši stojí za foťákem, než před ním. Vrásky by jejímu mile vyhlížejícímu obličeji neslušely. To, že se někdy tváří chladně, nebo má tzv. poker face je zapříčiněno tím, že cítí nebezpečí od cizích lidí, nebo je zmatená. Jinak jsou růžové rtíky roztaženy do úsměvu a v očích poskakují jiskřičky radosti. Obličej lemuje hustá hříva neposedných vlnitých vlasů, které nechává rozpuštěné, protože žádné velkolepé účesy s nima dělat nedokáže. Jenom při práci si je stahuje do drdolu, z kterého věčně trčí prameny jako bodliny na tělíčku ježka. Světle broskvovou pokožku nenarušuje jediný znamínko, (a už vůbec ne tetování, nebo piercing, jizvy) všechen pigment z jejího těla se skryl do očí a vlasů, které díky tomu mají krásnou čokoládovou barvu. Co se týče zkrášlování, používá jen řasenku a balzám na rty, ale minimálně jednou týdně neodolá a vytvoří si barevné záviděníhodné nehty. Nemá moc peněz, takže se s nákupem oblečení a bižuterie drží u země.

Povaha postavy: Připadá si jako tuctová holka, kterých je na světě plno. Vzhledem nevyčnívá a povahou taky ne. Je příliš milá a hodná, prostě ta holka, která by se pro dobro druhých i obětovala. Neumí se naštvat, nanejvýš se dokáže urazit, s hořkým brekem utýct do bezpečí a pak s dotyčným pěkně dlouho nepromluvit. Za to jí radost udělá kdejaká maličkost, třeba jen to, že se na ni mile usmějete a pustíte do řeči. Ráda si povídá, někdy je až nemožné její pusenu zavřít, ale na druhou stranu někdy uvítá samotu místo velké společností. Používá několik gest, které ještě víc zvírazňují její emoce, lidi kteří jí budou chvíli sledovat, gesta brzo pochopí. Před důležitými událostmi je už minimálně týden dopředu nervózní, bojí se a taky často zmatkuje. Jediný místo, kde si je jistá, je za foťákem s ukazováčkem na spoušti. Snad jediná zvláštnost, co tuhle stereotypní dívku odlišuje od ostatních, je ta, že o sobě mluví v 3. osobě. Nikdy neřekne já, vždycky jen Saku… a její nejoblíbenější věta zní: Saku nic. Saku umělec. Která vznikla z populární fráze: Já nic, já muzikant. A používá jí vždycky, když se jí něco nepovede.

Historie postavy: Už když byla v matčině břiše, měla těžkej život. Matka s ní byla na udržení a už to vypadalo, že zase potratí. Naštěstí se vyšší moc nad rodinou Aiskaien smilovala a Beata po 4letech neúspěšných pokusů porodila své první a poslední dítě. Ale porodním sálem se nenesl dětský křik, ale nářky matky a rozkazy doktorů, kteří se novorozeně pokoušeli oživit. Podařilo se jim to až po třech drahocenných minutách, které rozhodli o tom, že je Sakari určitým způsobem postižená. Její rodiče se s tím nehodlali smířit a chytli se kapičky naděje, která jim zbývala a vychovávali ji jako každé jiné normální dítě. Je pravda, že se učila mnohem pomaleji než její vrstevníci, ale kdyby Beata dala na rady doktorů, aby ji do ničeho netlačili, tak na tom byla a je Sakari mnohem hůř. Pořádně chodit se naučila až v 5 letech…, největší problémy ji dělalo mluvení. Když chtěla něco říct, radši to nakreslila. Aiskaienovým bylo navrhnuto, aby Sakari navštěvovala speciální školu, s čím nesouhlasili, a Beata opustila školství, aby mohla Saku učit doma. Námaha to nebyla marná. V 15letech byla k nerozeznání od dalších dětí s tou výjimkou, že nemluví v 1. osobě. Ani za dalších 3roky se to neodnaučila, takže jí to nejspíš zůstane na konec života. Ona si to neuvědomuje, je to pro ni stejně přirozený jako dýchání. Ale pořád je handicapovaná tím, že ji to nemyslí. V 16letech ji rodiče zapsali na střední, kterou navštěvuje mládež s průměrnýma známkama 3-4, takže se zdálo, že by jí mohla projít. Ale spletli se. Saku si nemohla zapamatovat támhle to, co po ní chtěli v biologii a tamto z dějepisu, největší kamen úrazu byla matika. Kupodivu se dobře učila jazyky a šlo poznat, že je talentovaná na kreativní práce. Jenže tohle nestačilo k tomu, aby prolezla… Už to vypadalo, že Saku bude bez vzdělání, jen s vědomostmi od svých rodičů. Významným dnem se stala oslava 40. narozenin Beaty. Velká oslava s hodně známými na pronajaté chatě u lesa. Beata požádala Saku, jestli by mohla fotit, aby měli za pár let vzpomínky. Saku si vzala foťák do ruk a objevila skrytý talent. Nebyla chvíle, kdy by někoho z pozvaných nekomandovala, aby si stoupl tam a udělal tohleto. Našli se někteří, které tím otravovala, ale ti, co se nechali vyfotit, dostali potom balíček fotek, které mohl fotit jen někdo, kdo se focení věnuje už dlouho. Přitom Saku dostala foťák do rukou snad podruhé v životě. Jeden muž mezi focenými lidmi byl blízký rodinný přítel, dobře znal problém Sakari a nabídl rodině Aiskaien, že by Sakari s takovým talentem mohla studovat na umělecké škole u jeho přítele v Británii. Po dlouhém rozhodování, zvažování všch pro a proti, a konečném vyřizování, se Saku vydala na cestu do Darllov Academy. Vyděšená s plno pochybnostmi, ale přesto natěšená. Vydala se po nové neznámé cestě, bez rodiny, bez kohokoliv, koho by znala, do nového prostředí... Kdo ví, jak tohle dopadne?

Kolej: Galashell

HLEDÁME PROFESORY A PRAKTIKANTY

15. srpna 2013 v 17:05 | Admin |  Oznamy

HLEDÁME PROFESORY A PRAKTIKANTY


Ahoj, tak jako hledáme studenty, (více zde) hledáme i profesory, kteří by si u nás chtěli zahrát na profesory umění. Nacházíte se na RPG hře, která je zaměřená na umění, ale nebojte se nic. Nebudeme po Vás chtít kvanta dopodrobna probrané látky. Hra je založena od toho aby jste se tady dobře bavili a možnost založit si profesory, je pro hráče, kteří jsou již unavení z hraní za studenty. Je tady i možnost založení praktikanta, ale všechno hezky po pořádku.

CHCI SI ZALOŽIT PROFESORA


Tak to jste tu správně. Momentálně máme volné místa pro tyto obory:
 • TANEC počet možných míst: 2
 • HUDBA počet možných míst: 2
 • SOCHAŘSTVÍ počet možných míst: 2
 • KRESBA A MALBA předběžná registrace: 1x počet možných registrací: 1
 • FOTOGRAFIE počet možných registrací: 1
+ JEDEN POVINNÝ PŘEDMĚT PRO VŠECHNY STUDENTY HISTORIE UMĚNÍ, KTERÝ TAKTÉŽ HLEDÁ 2 VYUČUJÍCÍ PROFESORY (v současné době jsou na tento předmět dvě předběžné registrace)

Ke každému oboru, jsou přiřazení dva profesoři, kteří se mezi sebou domlouvají na výuce, eventuálně si pomáhají s přípravami. Můžete se také střídat v hodinách, aby toho na vás nebylo moc. Jako profesor klasicky zadáváte studentům úkoly, známkujete a smíte zadávat i písemné tresty. Všeho ale s mírou…
Je jen na vás, jak povedete své hodiny. Jestli formou hry v knize, chatu nebo formou nástěnky (tj. napíšete jednu výkladovou hodinu i s tím, co profesor dělá do hvězdiček a studenti si pak z výkladu vezmou, co potřebují a následně napíší úkoly.) Formou hry je hodina náročnější, ale zažijete tak více legrace. Nástěnkou je to jednodušší, ale neznáte tak reakce svých studentů (jenom z úkolů).

Pokud jsme vás oslovili a chcete si založit profesora, ale nevíte si rady s profilem, nahlédněte do systémových postav. Jsou to postavy, které jsme připravili ke hře pro hráče profesorů nebo praktikantů. Jsou lehce popsány, mají jméno, věk a fotografii - vy jim jenom dopíšete životopis. Fotku, jméno, věk i pohlaví jde změnit. ZDE najdete systémové postavy.
Nebo si můžete založit svou postavu profesora.


CHCI SI ZALOŽIT PRAKTIKANTA


Praktikanti jsou bývalí studenti akademie a budoucí profesoři - jenom ještě stále nesplnili určitý limit a tím je právě výuka v podobě přednášek, kroužků nebo kurzů.

Momentálně máte na výběr z těchto kurzů, kroužků a přednášek:

 • KURZ TVŮRČÍHO PSANÍ počet volných míst: 1
 • PŘEDNÁŠKY PSYCHOLOGIE ČLOVĚKA počet volných míst: 1
 • KROUŽEK HERECTVÍ předběžná registrace: 1 | počet volných míst: 0
 • FILMOVÝ KROUŽEK počet volných míst: 1

Praktikanti své přednášky, kroužky a kurzy nepořádají tak často, jako profesoři vedou svou výuku. Jsou to tudíž postavy určené hráčům, kteří si chtějí vyzkoušet hrát za postavu "profesora" ale nemají na hru tolik času. Proto pořádají hodiny pouze občas.

Každý praktikant vede jenom jeden kroužek a není mu dovoleno pomáhat nebo nechat si pomáhat od jiných praktikantů.

I tady je na vás, jak povedete své hodiny, zda-li formou hry (v knize nebo chatu - speciálně založeném pro výuku) nebo formou nástěnky. Zvažte, která forma vám více vyhovuje, ale tím, že nebudete mít tolik hodin jako profesoři, by aspoň pár hodin mohlo být odehraných. Pro větší požitek ze hry…

Stejně jako u profesorů, i zde jsou systémové postavy, kterým můžete vdechnout život, nebo si můžete založit svou. ZDE najdete systémové postavy praktikantů.