Zdravíme náhodné kolemjdoucí. Momentálně se nacházíte v
Akademii Umění pro studenty z celého světa. Zakladatelem
Akademie je Alexander James Darllov. Škola hýří pestrostí
předmětů, které si mohou studenti vybrat - Tanec, Hudba,
Fotografie, Kresba a Malba a v neposlední řadě Sochařství.
Tak neváhejte a nakoukněte do tajů umění
.
Je Čtvrtek, 1. srpna
Registrace nových strudentů jsou otevřeny.
Registrace dívek je momentálně uzavřena.

HLEDÁME PROFESORY A PRAKTIKANTY. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE ZDE
DŮLEŽITÉ INFORMACE K REGISTRACÍM - NALEZNETE ZDE
Těšíme se na Vás, Team Darllov.
Tuomo Järvinen

18. srpna 2013 v 18:50 | Admin |  Studenti 1. ROČNÍKU

Jméno: Tuomo Järvinen

Datum narození: 31.5.1995

Věk: 18

Znamení: Blíženec

Národnost: Finská

Vzhled postavy: Měří pouze málo přes 165 cm a má velmi hubenou postavu, takže ho mezi ostatními lehce přehlédnete. Jeho jediným výraznějším rysem jsou finsky typické delšími blonďaté vlasy, které mu dávají, i přes neustálou rozcuchanost, andílkovský vzhled. Světle modré oči, zděděné po matce, kterými je zvyklí hledět na lidi přímo a neskrývaně, ještě více dotvrzují původ seveřana, stejně jako lehce ledový přízvuk a časté používání finských výrazů. Pyšní se také dlouhými prsty s pečlivě upravovanými nehty, o které se stará více než kdejaká holka. Nejčastěji ho uvidíte v nejrůznějších kraťasech v kombinaci s mikinou, ať je jakékoliv počasí, málo kdy si obléká dlouhé kalhoty. stejně tka nedbá na příliš slušňácký vzhled, takže košili volí pouze když chce opravdu zapůsobit, kravaty a saka jsou pro něj něco trvale zapovězeného. Nápadným nezanedbatelným detailem je množství kožených náramků na levé ruce, které nikdy nesundává, a tkaničky na teniskách, které mají vždy od sebe odlišné barvy.

Povaha postavy: Při prvním seznámení se může zdát jako velmi nesmělý a nedůvěřivý, jako kdyby si všechny kolem testoval a snažil se je nějak odhadnout, než se s nimi vůbec začne bavit. Takto pokračuje vlastně po celou dobu přátelství, až po nějaké době či prožité situaci si ostatní dostatečně zaškatulkuje a naplno jim věnuje místo ve svém životě. Rád si ze svého okolí střílí, vyžívá se v nejrůznějších jízlivostech, ironii, sakrazmech a nebrání se ani dvojsmysly, kterými se většinou snaží ostatní vyprovokovat k nějaké akci. Podporuje jakoukoliv anarchii a vzepření se zajetým stereotypům, ale když je potřeba, odsune všechny své zájmy na vedlejší kolej a obětuje se pro vyšší dobro. V hlavě se mu rodí velké příběhy, ale nikdy neměl dostatečné ambice, aby věřil, že by mu mohly vidělat peníze. Stejně jako nepovažuje svou hru na kytaru za kdovíjaké umění, pouze jako účinný prostředek k balení dívek. Má spoustu zlozvyků - kouření, alkohol, románky na jednu noc a další. Jeho největší slabinou, kterou nerad přiznává, je strach z psů a budoucnosti.

Historie postavy: Narodil se ve Finsku v Espoo. Otce nepoznal a matka o něm nikdy nemluvila. Nemá sourozence, ale o to více bratranců a sestřenic, se kterýma je stále v kontaktu. Když mu bylo 5 let, jel s babičkou navštívit město Oulu na severu Finska a ztratil se tam při vycházce v lesích. Našli ho až po dvou dnech, jak spokojeně sedí v jeskyni zabalený do dek a obklopený dobrodruhy, kteří se zájmem poslouchali jeho příběhy o mluvících sobech. Ve stejné době se začal učit hrát na kytaru a tato vášeň ho dosud nepustila. Kromě akustické kytary si poslední dobou oblíbil i elektrickou a basovou, ve volných chvílích se na ně pokouší učit hrát. Poslední dva roky strávil cestováním s matkou po Anglii a Francii a nebyl téměř doma, což jí velmi rád vyčítá. Výhodou tohoto cestování však bylo, že se učil "za cesty" a vlastně pořádně nezažil pořádný školní rok, stejně tak přičichl k mravům cizinců a poznal mnoho věcí, které se nejspíš běžnému smrtelníkovi nepoštěstí. Při jednom delším pobytu v Paříži se seznámil s dívkou Monique, jejich románek skončil nehodou se zapáleným bytem a Tuomovým okamžitým odjezdem do Anglie, kde vystřídal několik škol, až skončil na této umělecké, kde se snaží na všechno zapomenout.

Kolej: Amsor
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.