Zdravíme náhodné kolemjdoucí. Momentálně se nacházíte v
Akademii Umění pro studenty z celého světa. Zakladatelem
Akademie je Alexander James Darllov. Škola hýří pestrostí
předmětů, které si mohou studenti vybrat - Tanec, Hudba,
Fotografie, Kresba a Malba a v neposlední řadě Sochařství.
Tak neváhejte a nakoukněte do tajů umění
.
Je Čtvrtek, 1. srpna
Registrace nových strudentů jsou otevřeny.
Registrace dívek je momentálně uzavřena.

HLEDÁME PROFESORY A PRAKTIKANTY. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE ZDE
DŮLEŽITÉ INFORMACE K REGISTRACÍM - NALEZNETE ZDE
Těšíme se na Vás, Team Darllov.
Regína Mars

16. srpna 2013 v 13:39 | Admin |  Studenti 1. ROČNÍKU

Jméno: Regína Mars

Datum narození: 8.3.1996

Věk: 17

Znamení: Ryby

Národnost: Francouzská

Vzhled postavy: Regína je původem blondýnka. Na škole jí však vadily neustálé narážky na její barvu vlasů, takže se přebarvila. Má zvláštní oči. Jsou hodně světlé, a na slunci vypadají skoro až bílé. Její rty jsou plné, a světlé. Občas si na ně dá svůj oblíbený lesk na rty. Má trochu tlustší nos, zahnutý nahoru. Je trochu při těle, ale tlustá rozhodně není. Ráda nosí černou barvu, ale i ostatní tmavé barvy jí nevadí.

Povaha postavy: Regína je spíše smutné povahy. Radši si zaleze někde do kouta, než aby byla ve velké společnosti. Miluje hudbu. Často si sama sedí někde v koutku, kde hraje na kytaru a u toho si zpívá. Je hodně nedůvěřivá. Nebojí se lidem říkat svůj vlastní názor. Párkrát ho řekla i profesorům, ale po pár problémech raději přestala. Je tvrdohlavá. vydrží si jít za svým cílem klidně i celý život a nikdo jí nic nevymluví.

Historie postavy: Regína se narodila v jedné málo známé vesničce ve Francii. Měla jednu starší sestru, která hrála na housle. Možná proto jí rodiče také vedli k hudbě. Už odmalička zkoušela hrát na na housle, klavír a podobné věci, ale nakonec zůstala jenom u kytary. Na základní škole neměla moc kamarádů, jelikož byla vždy tak trochu jiná než ostatní. Také jí spolužáci neměli rádi kvůli barvě vlasů. Smáli se jí že je blondýnka, a tak to v šesté třídě prostě nevydržela a přebarvila si hlavu na růžovou(jinou barvu v obchodě neměli). Rodiče z toho nadšení nebyli, ale ve škole už aspoň nemusela poslouchat ty urážky. V patnácti si našla svojí první brigádu, ve které si vydělala na svou první kytaru. Také začala navštěvovat různé hudební kroužky. Nakonec jí rodiče poslali sem.

Kolej: Galashell
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.