Zdravíme náhodné kolemjdoucí. Momentálně se nacházíte v
Akademii Umění pro studenty z celého světa. Zakladatelem
Akademie je Alexander James Darllov. Škola hýří pestrostí
předmětů, které si mohou studenti vybrat - Tanec, Hudba,
Fotografie, Kresba a Malba a v neposlední řadě Sochařství.
Tak neváhejte a nakoukněte do tajů umění
.
Je Čtvrtek, 1. srpna
Registrace nových strudentů jsou otevřeny.
Registrace dívek je momentálně uzavřena.

HLEDÁME PROFESORY A PRAKTIKANTY. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE ZDE
DŮLEŽITÉ INFORMACE K REGISTRACÍM - NALEZNETE ZDE
Těšíme se na Vás, Team Darllov.
Opakování, matka moudrosti.

18. srpna 2013 v 18:56 | Admin |  Oznamy
  • Ahoj, jsme opravdu velice rádi, že nám posíláte vaše registrace, ale opakovaně k nám chodí KRÁTKÉ, nic neříkající, na dva řádky dlouhé "životopisy", které však AUTOMATICKY MAŽEME. Tudíž by jsme vám doporučovali, aby jste se rozepsali. Každou položku (popis, povaha i historie) aspoň do 10 smysluplných řádků. /Tvorba postavy/
  • A to je další bod. Nejen že jsou vaše registrace krátké, ale velice často vám v nich někdo umřel tragickou a bolestivou smrtí. A jsou to právě třeba rodiče, co jsou dočista mrtví. Vaše postava se z toho ještě nevzpamatovala atd.... Takovým postavám se říká Mary Sue, a ve hře se jim snažíme vyhnout. Ne, opravdu tu nechceme truchlící arzenál, ale chceme si zahrát slušnou hru. Takže se prosím zamyslete a buďte originální. Jde toho napsat tolik!!
  • Kdo, nebo co je Mary Sue? Pokud se musíte ptát, měli by jste si přečíst pravidla RPG /zde/
  • Ale ve zkratce: Je to postava, které zemřel někdo blízký TRAGICKOU A BOLETIVOU smrtí. Ona se z toho ještě NEVZPAMATOVALA, ale jinak se USMÍVÁ, je VESELÁ a KOMUNIKUJE S OSTATNÍMI. Mary Sue také velice ráda dělá více činnosti než je zdrávo. Hraje na klavír, kytaru, saxofon, kreslí, maluje, zpívá… A v neposlední ředě musí zachránit svět před obrovskou katastrofou… Chápete? NENÍ TO PŘIROZENÉ. Inspiraci pro slušnou historii můžete hledat u sebe.
  • Dále se nám nějak rozmnožili registrace studentek, tudíž od této chvíle jsou REGISTRACE DÍVEK POZASTAVENY.
  • A také se nám tu přemnožili seveřané. Studenti ze Švédska, Finska, Norska a Dánska... Proto se od této chvíle pozastavují Severské země, jako možnost volby do vašich životopisů. (Platí i u praktikantů a profesorů).
  • Tak to je zase asi na chvilku všechno. Prosím, zamyslete se nad sebou. Těm, kteří se rozepsali, ale ještě nepřišlo potvrzení ke hře, nezoufejte. E-mail vám brzy dojde. Jenom možná budete muset něco poupravit…
Team Darllov
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.