Zdravíme náhodné kolemjdoucí. Momentálně se nacházíte v
Akademii Umění pro studenty z celého světa. Zakladatelem
Akademie je Alexander James Darllov. Škola hýří pestrostí
předmětů, které si mohou studenti vybrat - Tanec, Hudba,
Fotografie, Kresba a Malba a v neposlední řadě Sochařství.
Tak neváhejte a nakoukněte do tajů umění
.
Je Čtvrtek, 1. srpna
Registrace nových strudentů jsou otevřeny.
Registrace dívek je momentálně uzavřena.

HLEDÁME PROFESORY A PRAKTIKANTY. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE ZDE
DŮLEŽITÉ INFORMACE K REGISTRACÍM - NALEZNETE ZDE
Těšíme se na Vás, Team Darllov.
Lauriel Priscilla Abellard

18. srpna 2013 v 18:49 | Admin |  Studenti 1. ROČNÍKU

Jméno: Lauriel Priscilla Abellard

Datum narození: 13.5.1996

Věk: 17

Znamení: Býk

Národnost: Dánsko
Vzhled postavy: Lauriel je celkem malé (162cm) a štíhlé postavy a nedalo by se říct, že byla nějak zvláště obdařena ženskými tvary. Inu samotnou ji to nijak neovlivňuje a soustředí se tedy raději na svůj obličej, který si chce udržovat bledý a stejně tak i celou pokožku. Oči mandlového tvaru mají světle zelenou barvu s příměsí šedé, jsou skoro jakoby prázdné. Nos má úzký a hezky zakulacený, jen z boku je si lze všimnou hrbolku. Má malé a na pohled jemné rty zasazeny nad malou zakulacenou bradou. Obličej si snaží zvýraznit, co nejvíce hlavně používá světlé a jemně barevné stíny,nalepovací řasy, kamínky, linky, které protahuje někdy až k lícním kostem a tvoří z nich dekorativní obrazce. Většinou má nějakou malůvku na boku tváře. A hlavní dominancí jsou na Lauriel její nezvykle barevné vlasy s ofinou. Jsou dlouhé pod ramena a jejich barva je hodně bledá modrofialová, na jasném slunci se zdá, že se až ztrácí v bílém světle. Její oblečení netvoří moc duhové barvy a zaměřuje se spíše na obyčejné a jemné barvy. Tenisky, džíny, tílko a mikina s reálnou kočkou - v tom je vidět asi nejčastěji, hlavně v těch věcech se vzorem koček. Vždy se snažila být vzhledem viditelnější, než ostatní.

Povaha postavy: Tahle holka umí spíš okouzlit svým vzhledem, než tím jaké je její charisma, jelikož pod tím, co lidi vidí se skrývá spíše protivná nespokojená holka, která má sklony být velice arogantní a ironická. Nesnese též pocit, že by byl někdo zajímavější, než ona a tím by se dalo odhadnout, že je též sobecká, ale za to odvážná říct, co si upřímně myslí a to skoro každému. Lidi i tak nemá moc v lásce a proto se raději straní někde do přírody. Když je někdo naštve nebo urazí umí to v ní pořádně zacloumat a nikdy se neudrží a používá všechno, co má k dispozici, hlavně ruce, nehty a zuby. Když je na tom líp a nezačne se prát umí lidi dobře odrovnávat slovně. Občas umí být také milá a usměvavá, tak jak se zdá. I když dřív byla obyčejná blondýna i tak už ji ostatní nemuseli a ona stejně nikdy nevěděla proč. Měla jenom vodovky a papír. Ráda totiž maluje hlavně barvami a obyčejnou tužkou, bohužel, jen to, co chce. Nesnáší kreslit zátiší a místnosti z perspektivu. Zbožňuje pocit svobody a to i v tom, když svůj talent pokládá na papír a poslední rok kreslí na svůj obličej.

Historie postavy: Pochází z malého města, které je nejseverněji v Dánsku. Bydlí jenom s mámou, protože její táta, kterého viděla jenom dvakrát a to ke všemu ještě omylem, opustil mámu ještě, než se narodila, ale Lauriel ani její mámu Iris to netrápí a vůbec jim doma nic neschází, jelikož Iris uživí sebe a i Lauriel sama. Už ve školce byla trochu uličník a místo na papír malovala i po zemi a těžko se vysvětlovalo, že to bylo omylem. Ostatní děti ji neměli taky moc rády, protože když se jí někdo posmíval třeba, jen za to, že si ještě neumí zavázat botu letěla po něm kostička, panenky, hrníček no prostě, co našla. Na základní škole se s ní kde kdo bavil, ale srandu si z ní dělat nepřestali. Schválně pak začala malovat se zvláštně a barvit si hlavu na nepřirozených barev a provokovat je ještě více, aby jim pak ukázala, že zrovna jí se smát nemají (občas přišli obdivné a uznávané poznámky, ale většinou jen slyšela, jak je trapná kráva). Kluky rozhodně nepřeprala pokud to nebyl nějaký uschlý škrt, ale s holkami to bylo něco jiného, většinou dopadly nerozhodně. Nebála se být drzá i na ty větší holky, co měli něco proti ní a to už tak dobře nedopadlo. Máma proti jejímu vzhledu nikdy nic neměla a plně to tolerovala a vždycky se jí ve škole zastávala. Lauriel se uklidnila hlavně tím, že své smutné emoce vyplácala na papír a tím zašpinila podlahu a později chodila malovat i pod most, kde si vylepila papír a nikdo ji tam nemohl rušit. Na malování měla opravdu talent hlavně proto, že to uměla cítit a kreslila z toho, co měla v duši. Ve škole to už ani Lauriel sama vydržet nemohla a rok po základní škole ji nechali doma i psychiatr řekl, že by si měla od světa odpočinout. Ten celý rok hlavně malovala a kreslila. Šila si také svoje oblečení, vylepšovala to, co koupila a nespočetně krát přestavovala pokoj a přelepovala svoje obrázky a plakáty. Rozhodně se ten rok nenudila. Jenže její někde by se její nadání mělo uplatnit a rozvíjet a přihlásila ji na tuhle akademii ať se zase začlení mezi lidi a své vrstevníky.

Kolej: Gallashel
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.