Zdravíme náhodné kolemjdoucí. Momentálně se nacházíte v
Akademii Umění pro studenty z celého světa. Zakladatelem
Akademie je Alexander James Darllov. Škola hýří pestrostí
předmětů, které si mohou studenti vybrat - Tanec, Hudba,
Fotografie, Kresba a Malba a v neposlední řadě Sochařství.
Tak neváhejte a nakoukněte do tajů umění
.
Je Čtvrtek, 1. srpna
Registrace nových strudentů jsou otevřeny.
Registrace dívek je momentálně uzavřena.

HLEDÁME PROFESORY A PRAKTIKANTY. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE ZDE
DŮLEŽITÉ INFORMACE K REGISTRACÍM - NALEZNETE ZDE
Těšíme se na Vás, Team Darllov.
Info k registracím

16. srpna 2013 v 17:54 | Admin |  Oznamy
Začinají se nám plnit registrace, za což jsme samozřejmě rády, ale prosím, rozepisujte se. Jsme také jenom lidé a věřte, že je docela náročné přečíst vaše životopisy, sepsat, co vám chybí a poslat vám to zpátky. Takže čím více toho napíšete, tím větší je pravděpodobnost, že vám váš životopis zveřejníme a budete moci hned hrát :)
V jiném případě životopisy o 2 řádcích automaticky mažeme, protože nemáme sílu vám dopodrobna všem vysvětlovat co je špatně. Pokud u nás chcete hrát, musíte napsat slušný životopis. Nechceme jen další tuctovou RPG, kde se posty píšou na 2 řádky. Slušný životopis je vstupenkou do hry.

Nechceme u vzhledu, povahy a historie postavy jenom dvě věty nebo dva řádky. Protože se z toho moc nedozvíme. Ani my, ani vaši případní spolužáci. Rozepište se klidně do 20 vět. Fantazii se meze nekladou a věříme, že jste kreativní tvorové.

Pokud máte s psaním životopisu problém, podívejte se na sebe. Vy a vaše postava jste člověk, nějak vypadáte, máte různé povahy a hlavně máte za sebou nějaký časový úsek. /Tahák/

Udělejte si malé cvičení
Zabere to sice více času, ale když ho do toho věnujete, určitě to bude vypadat jinak, než když něco splácáte za 10 minut a hned pošlete. Není kam spěchat. :)

Podívejte se do zrcadla, nebo na nějakou vaši fotku. Popište, jak vypadáte, jakou máte povahu a co máte za sebou. Buďte puntíčkáři a zkuste na nic nezapomenout. Nevynechte jediný detail. A poté udělejte to samé s vaší postavou najděte si nějakou fotku a začněte s popisem, ale pozor, když budete vaši postavu tvořit, neměla by se svámi moc ztotožňovat. Kvalitní životopis je úspěchem k poznání postav a kvalitní hry.

A ještě bychom vás rády upozornily, že věk (Vás) hráčů by se měl pohybovat kolem 15 let! Pokud totiž budete hrát za postavu, které je 16 a více nemáte šanci ji uhrát, jestliže vám bude 10!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.