Zdravíme náhodné kolemjdoucí. Momentálně se nacházíte v
Akademii Umění pro studenty z celého světa. Zakladatelem
Akademie je Alexander James Darllov. Škola hýří pestrostí
předmětů, které si mohou studenti vybrat - Tanec, Hudba,
Fotografie, Kresba a Malba a v neposlední řadě Sochařství.
Tak neváhejte a nakoukněte do tajů umění
.
Je Čtvrtek, 1. srpna
Registrace nových strudentů jsou otevřeny.
Registrace dívek je momentálně uzavřena.

HLEDÁME PROFESORY A PRAKTIKANTY. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE ZDE
DŮLEŽITÉ INFORMACE K REGISTRACÍM - NALEZNETE ZDE
Těšíme se na Vás, Team Darllov.
HLEDÁME PROFESORY A PRAKTIKANTY

15. srpna 2013 v 17:05 | Admin |  Oznamy

HLEDÁME PROFESORY A PRAKTIKANTY


Ahoj, tak jako hledáme studenty, (více zde) hledáme i profesory, kteří by si u nás chtěli zahrát na profesory umění. Nacházíte se na RPG hře, která je zaměřená na umění, ale nebojte se nic. Nebudeme po Vás chtít kvanta dopodrobna probrané látky. Hra je založena od toho aby jste se tady dobře bavili a možnost založit si profesory, je pro hráče, kteří jsou již unavení z hraní za studenty. Je tady i možnost založení praktikanta, ale všechno hezky po pořádku.

CHCI SI ZALOŽIT PROFESORA


Tak to jste tu správně. Momentálně máme volné místa pro tyto obory:
  • TANEC počet možných míst: 2
  • HUDBA počet možných míst: 2
  • SOCHAŘSTVÍ počet možných míst: 2
  • KRESBA A MALBA předběžná registrace: 1x počet možných registrací: 1
  • FOTOGRAFIE počet možných registrací: 1
+ JEDEN POVINNÝ PŘEDMĚT PRO VŠECHNY STUDENTY HISTORIE UMĚNÍ, KTERÝ TAKTÉŽ HLEDÁ 2 VYUČUJÍCÍ PROFESORY (v současné době jsou na tento předmět dvě předběžné registrace)

Ke každému oboru, jsou přiřazení dva profesoři, kteří se mezi sebou domlouvají na výuce, eventuálně si pomáhají s přípravami. Můžete se také střídat v hodinách, aby toho na vás nebylo moc. Jako profesor klasicky zadáváte studentům úkoly, známkujete a smíte zadávat i písemné tresty. Všeho ale s mírou…
Je jen na vás, jak povedete své hodiny. Jestli formou hry v knize, chatu nebo formou nástěnky (tj. napíšete jednu výkladovou hodinu i s tím, co profesor dělá do hvězdiček a studenti si pak z výkladu vezmou, co potřebují a následně napíší úkoly.) Formou hry je hodina náročnější, ale zažijete tak více legrace. Nástěnkou je to jednodušší, ale neznáte tak reakce svých studentů (jenom z úkolů).

Pokud jsme vás oslovili a chcete si založit profesora, ale nevíte si rady s profilem, nahlédněte do systémových postav. Jsou to postavy, které jsme připravili ke hře pro hráče profesorů nebo praktikantů. Jsou lehce popsány, mají jméno, věk a fotografii - vy jim jenom dopíšete životopis. Fotku, jméno, věk i pohlaví jde změnit. ZDE najdete systémové postavy.
Nebo si můžete založit svou postavu profesora.


CHCI SI ZALOŽIT PRAKTIKANTA


Praktikanti jsou bývalí studenti akademie a budoucí profesoři - jenom ještě stále nesplnili určitý limit a tím je právě výuka v podobě přednášek, kroužků nebo kurzů.

Momentálně máte na výběr z těchto kurzů, kroužků a přednášek:

  • KURZ TVŮRČÍHO PSANÍ počet volných míst: 1
  • PŘEDNÁŠKY PSYCHOLOGIE ČLOVĚKA počet volných míst: 1
  • KROUŽEK HERECTVÍ předběžná registrace: 1 | počet volných míst: 0
  • FILMOVÝ KROUŽEK počet volných míst: 1

Praktikanti své přednášky, kroužky a kurzy nepořádají tak často, jako profesoři vedou svou výuku. Jsou to tudíž postavy určené hráčům, kteří si chtějí vyzkoušet hrát za postavu "profesora" ale nemají na hru tolik času. Proto pořádají hodiny pouze občas.

Každý praktikant vede jenom jeden kroužek a není mu dovoleno pomáhat nebo nechat si pomáhat od jiných praktikantů.

I tady je na vás, jak povedete své hodiny, zda-li formou hry (v knize nebo chatu - speciálně založeném pro výuku) nebo formou nástěnky. Zvažte, která forma vám více vyhovuje, ale tím, že nebudete mít tolik hodin jako profesoři, by aspoň pár hodin mohlo být odehraných. Pro větší požitek ze hry…

Stejně jako u profesorů, i zde jsou systémové postavy, kterým můžete vdechnout život, nebo si můžete založit svou. ZDE najdete systémové postavy praktikantů.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.