Zdravíme náhodné kolemjdoucí. Momentálně se nacházíte v
Akademii Umění pro studenty z celého světa. Zakladatelem
Akademie je Alexander James Darllov. Škola hýří pestrostí
předmětů, které si mohou studenti vybrat - Tanec, Hudba,
Fotografie, Kresba a Malba a v neposlední řadě Sochařství.
Tak neváhejte a nakoukněte do tajů umění
.
Je Čtvrtek, 1. srpna
Registrace nových strudentů jsou otevřeny.
Registrace dívek je momentálně uzavřena.

HLEDÁME PROFESORY A PRAKTIKANTY. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE ZDE
DŮLEŽITÉ INFORMACE K REGISTRACÍM - NALEZNETE ZDE
Těšíme se na Vás, Team Darllov.
Alina Laine

18. srpna 2013 v 18:50 | Admin |  Studenti 1. ROČNÍKU

Jméno: Alina Laine

Datum narození: 27.10.1995

Věk: 18

Znamení: Štír

Národnost: Finská

Vzhled postavy: Má plné rty, které si natírá růžovým leskem a uvnitř jsou malé, rovné bílé zoubky, které vypadají jako perličky… Její oči jsou nepřirozeně zelené a připomínají spíše kočičí než lidské. Moc ráda se proto prohlíží v zrcadle a své oči sleduje. Vše doplňuje kouřovým líčením, kterému dominuje husté hnědé obočí. V dlouhých, medových vlasech, má růžové pramínky. Má hubené tělo a je vysoká 175 cm. Svou výšku však ještě zvětšuje tím, že nosí vysoké podpatky. Často cvičí a udržuje se tak v kondici. Často se obléká do růžové, což je její oblíbená barva...

Povaha postavy: Alina je ráda středem pozornosti. Je to veselá a upovídaná mladá slečna, která je i trošičku rozmazlená a občas taky trochu povrchní. O svůj zevnějšek dbá a snaží se, aby ji to vždy co nejvíce slušelo. Když se dostane do společnosti, strhává na sebe pozornost, protože to dělá dobře jejímu egu. Když je s dobrými lidmi, ráda žertuje a vypráví vtipy i když je moc neumí. Když je ale sama, vleze si někam do koutku a ráda sáhne po knize nebo módním časopise . Sem do školy ji přivedla touha kreslit. Již ve školce, když se všichni učili kreslit, Alina vynikala svým nadáním. Bylo vidět, že má v sobě přirozený skrytý talent. Když nastoupila na základní školu, v kreslení se ještě zlepšila, protože měla hodiny výtvarné výchovy. Učitelé se její talent snažili rozvíjet a ani tatínek nezůstal pozadu. Koupil ji knihu o kreslení a Alina se tak zkoušela samoučit z knihy… Kreslit ji bavilo a tak přešla k malbě. Její první plátno a olejové barvy dostala také od tatínka. Když se po zakončení základní školy rozhodovala kam půjde dál, rozhodla se pro Darllovovu akademii.

Historie postavy: Alina se narodila ve městě ve Finsku. Je to městská holka a od toho se také částečně odvíjí její povaha. Maminka zemřela při porodu a tak měla jen tátu. Její tatínek byl slavný herec. Cestoval hodně po světě a tak neměl na svou dcerku čas. Alina často bydlela u tety Sofi. To byla starší dáma s pěti kočkami. Alina se sní necítila moc dobře a později zůstávala u své babičky. K tomu ale později. Když se její táta vrátil z cest, přivezl jí krásné dárky a když byl doma, zažili spolu neuvěřitelné zážitky. Plavbu s plachetnicí a chodili na drahé večeře. Alina byla velmi rozmazlená a tatínek jí dával, co jí na očích uviděl. Ve škole nebyla moc oblíbená, Alina si z toho ale nic nedělala. Měla své kamarádky od tátových kolegů a kolegyň a s těmi si rozuměla. Pak ale její táta ztratil slávu a měl méně peněz, museli se spokojit s menším platem. I když zpočátku Alina brblala, nemohl s tím její otec nic dělat a Alina se napravila. Už nebyla tak rozmazlená a začala se zase zabývat kreslením a pochopila, že drahé dárky a večeře nejsou všechno. Pochopila, že je mnohem radši, když má svého tatínka doma. Protože ji otec velice miloval, změnil práci a prodával v knihkupectví, které si pořídil z posledních peněz, které získal za hraní ve filmu. Práce ho bavila a měl dostatek peněz pro sebe i Alinu. Alina vyšla základní školu a začala se hlásit Darllovu uměleckou akademii.

Kolej: Galashell
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.