Zdravíme náhodné kolemjdoucí. Momentálně se nacházíte v
Akademii Umění pro studenty z celého světa. Zakladatelem
Akademie je Alexander James Darllov. Škola hýří pestrostí
předmětů, které si mohou studenti vybrat - Tanec, Hudba,
Fotografie, Kresba a Malba a v neposlední řadě Sochařství.
Tak neváhejte a nakoukněte do tajů umění
.
Je Čtvrtek, 1. srpna
Registrace nových strudentů jsou otevřeny.
Registrace dívek je momentálně uzavřena.

HLEDÁME PROFESORY A PRAKTIKANTY. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE ZDE
DŮLEŽITÉ INFORMACE K REGISTRACÍM - NALEZNETE ZDE
Těšíme se na Vás, Team Darllov.
Alexandr John Borger

15. srpna 2013 v 11:27 | Admin |  Studenti 1. ROČNÍKU

Jméno: Alexandr John Borger

Datum narození: 23.12.1996

Věk: 17

Znamení: Kozoroh

Národnost: Norská

Vzhled postavy: Alexandr je vysoký (odhadem 185 cm) a hubený chlapec. Na první pohled vás upoutá pár hlubokých modrých očí, pod kterými se někdy vyčarují tmavé kruhy, zřejmě z nevyspání. Mezi očima samozřejmě nalezneme nevelký nos a pod ním jahodově zbarvená ústa. Chlapec se může chlubit hustými, dlouhými a černými řasy, které by mu mohla závidět leckterá dívka. Nad očima vidíte černé husté a zřejmě nijak neupravované obočí. Toto všechno můžeme naleznout na obličeji s vystouplými lícními kostmi. Jeho pleť je po většinu roku světle krémová, jen přes léto se lehce opálí. Jeho vlasy vlastní barvu havraního peří. Po většinu času jsou nagelované anebo sčesané do čela. Občas ho můžete vidět s malým strništěm na tváři. Pod uchem můžete naleznout malou jizvičku. Oproti jiným spolužákům vlastní velké dlaně s dlouhými prsty. Co se jeho oděvu týče, žije Alex v rozporu mezi drsnou extravagancí a jemnou noblesou. Je možno jej zahlédnout v elegantním pánském svetru nebo upraveném obleku, stejně tak jako v rockerské bundě a potrhaných džínsech. Téměř pokaždé je ho možné vidět s černým batohem. Mluví rychle s dobře slyšitelným norským přízvukem.

Povaha postavy: Alexandr je naprosto pohlcen hudbou a kreslením a od toho se také odráží jeho životní styl. Povětšinou je schovaný někde s kytarou či blokem v ruce a hraje nebo si kreslí. Má poněkud odlišný pohled na svět, oproti lidem, které zatím potkal. Není tichý ani plachý, i přesto se nedává s lidmi jen tak do řeči. Je dost prostořeký a nedělá spoustu problémů. Mnohokrát se stalo, že se i kvůli hlouposti s někým porval či vážně pohádal. Díky tomu ho můžeme zařadit do škatulky výbušných a lehce agresivních lidí. Ale má i druhou stránku sebe samého a tj. mírumilovný hodný chlapec, který si je po většinu času sám sebou nejistý a tápe ve věcech, které by mu měli být jasné. Má strach se vázat. Přijde si tak více zranitelný a raději se tomu vyhýbá.

Historie postavy: Alexandr se narodil 23.12. v hlavním města Norska - Oslu. Tenhle malý uzlíček překypující zdravím přišel na svět večer v deset hodin. Alexandrovo dětství bylo normální jako každé jiné. Měl milující rodiče - Jonase a Anitu, plno přátel a byl zdravý jako rybka - nic mu ke štěstí nechybělo. Jeho rodiče nebyli nijak zvlášť bohatí, ale mezi chudobné taktéž nepatřili. Jeho matka pracuje jako lékárnice a otec je elektrikář. Co ale tyto dva mladé lidi spojilo, byla právě láska k umění. Pod dohledem rodičů se Alex od svých pěti let vyučoval hře na piáno. V osmi letech dostal svou první kytaru, kterou pomalu nepustil z ruky. Učil se na ni hrát sám, občas dostal pár tipů od otce. V obdobím mezi učením se na piáno a dostáním své první kytary, mladý chlapec zjistil, že krásu okolí, lidí, zvířat, čehokoliv, lze zachytit na papír. Od té doby se ponořil i do kreslení, kterému společně s hudbou naprosto propadl. Odmalička byl vychováván, aby miloval hudby velých mistrů jako byl Beethoven, Mozart, Bach a další. Novodobá hudba mu nějak nesedí a spíše poslouchá The Beatles, Rolling Stones, Joy Division, Nirvanu aj. V jeho životě se nikdy neudálo nic výjimečného. Rodiče se nerozvedli a žádná smrt v rodině ho nijak neposkvrnila, až do jeho patnácti let. Během jeho patnácti let, se jeho chování vymklo kontrole. Nebylo to nic převratného - žádný kriminálník se z něj nestal. Občas se opil a nepřetržitě se pral s jinými chlapci. A v tomto životě ho provázel jeho nejlepší přítel William, kterého Alexandr vždy obdivoval a uctíval za jeho dokonalé kreslení a velkému optimismu. Během jedné rvačky, která se strhla v opuštěné špinavé uličce Osla, byl William doopravdy zraněn a zemřel dřívě než dojela sanitka. O to horší byl fakt, že se to stalo na Alovi narozeniny - 23.prosince. William zemřel před desátou hodinou večerní. V té chvíli byl Alexandrův život pomalu zničen. Přece jen společně s Williamem plánovali tolik věcí! Společné cestování a všechno možné. Chtěli jet spolu do Paříže, kde podle nich by měli jako umělci nejlepší zázemí. A samozřejmě se také chtěli podívat do Londýna, Liverpoolu,… Všechny tyto plány byli ihned zničeny a Alexandr byl několik dní zhroucen a nedokázal se chovat tak jak jindy. Jen hloupě hleděl do zdi a hladověl - jakoby to mělo nějak pomoct. Jakoby to měla Williema přivést zpátky. Celý jeden rok prožil nic neděláním a vzpomínám. Přestal kreslit, hrát na kytaru i na piáno. Těsně před svými sedmnáctými narozeninami se ale rozhodl znovu začít - musel se sebrat. Už nemohl být dále uzamčený do sebe a nic nedělat. Jeho rodiče změni přivítali a poslali ho na tuto prestižní akademii v domnění, že mu to pomůže. Alexandr pořád nemůže na Williema přestat myslet a tento hoch, který zemřel neuvěřitelně mladý s plným životem před sebou, ho neustále pronásleduje. Al své narozeniny přestal slavit a onen dne hluboce nesnáší. Je dost možné, že smrt kamaráda dává za vinu sobě.

Kolej: Amsor
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.