Zdravíme náhodné kolemjdoucí. Momentálně se nacházíte v
Akademii Umění pro studenty z celého světa. Zakladatelem
Akademie je Alexander James Darllov. Škola hýří pestrostí
předmětů, které si mohou studenti vybrat - Tanec, Hudba,
Fotografie, Kresba a Malba a v neposlední řadě Sochařství.
Tak neváhejte a nakoukněte do tajů umění
.
Je Čtvrtek, 1. srpna
Registrace nových strudentů jsou otevřeny.
Registrace dívek je momentálně uzavřena.

HLEDÁME PROFESORY A PRAKTIKANTY. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE ZDE
DŮLEŽITÉ INFORMACE K REGISTRACÍM - NALEZNETE ZDE
Těšíme se na Vás, Team Darllov.
Alaxander James Darllov

14. srpna 2013 v 14:50


Jméno: Alexander James Darllov

Národnost: Anglická

Věk: 32

Vzhled: Jeho středně dlouhé, hnědé vlasy, se mu na konci pravidelně vlní do prstýnků. Pronikavé oči vzhlíží na každého studenta s úctou, ale i lehkým pohrdáním. To ale záleží na chování každého studenta zvlášť. Jeho pleť není moc opálená, i přestože se na horoucím slunci vyskytuje dost často. O své hnědé vousy a bradku pečuje jako nikdo jiný. Jeho výraz o něm prozrazuje přátelskost, věčnou zamyšlnesto a kreativitu. Alexander má vyšší, útlejší postavu asi 185 cm vysokou. Nejčastěji ho potkáte v tmavém roláku, společenských kalhotách a polobotkách, aby si zachoval svou autoritu. I přesto ho sem tam potkáte v plášti zašpiněném od barev, jak spokojeně kreslí nebo vyvolává fotky.

Povaha: Vtipálek, optimista, milovník umění a všeho, co se umění týká. Není učitel a nikdy jim nebyl, avšak rád by vedl střední uměleckou školu, která vznikla za pomoci jeho rodiny a jeho samotného. Je tak trochu snílek a podle toho také tvoří. Zabývá se zejména historií umění a klasickou černobílou fotografií. Navzdory svému přátelskému vzhledu umí rázně zakročit, proto není radno si sním jen tak zahrávat, ale není to typ člověka, který by neměl rád legraci. Snaží se být spravedlivý, tudíž nikomu nikdy nenadržuje. Rád si své studenty vyslechne. Věří, že dnešní mládež neprosedí svůj čas u počítače a alkoholu, ale že se najdou i jedinci, kteří mají zájem o umění a nepřipadá jim hloupé zajít si do galerie nebo divadla.

Historie: Narodil se do umělecky zaměřené rodiny v Italském městě Palermo, kde strávil velmi krátkou část svého života. Jeho rodiče se nikdy nevzali. Otec žije v Itálii, matka v Británii. Jeho matka si ho odvezla zpět do Británie, když mu byly 3 měsíce, proto je jeho národnost Britská. Má mladší, nevlastní sestru Ilariu z otcovy strany, která vystudovala sochařství, malířství a na Darllov Academy bude učit.
Alexander vystudoval střední uměleckou školu ve Španělsku a vysokou školu se zaměřením na fotografii. Má ale také výtvarnou zkoušku a zkoušku z historie umění. Ve Španělsku také nafotil černobílý dokument o sociálně slabších rodinách, z něhož pro ně udělal veřejnou sbírku. Mimo dokumentární fotografii se Alexander zabývá i portrétní a reklamní fotografií.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.