Zdravíme náhodné kolemjdoucí. Momentálně se nacházíte v
Akademii Umění pro studenty z celého světa. Zakladatelem
Akademie je Alexander James Darllov. Škola hýří pestrostí
předmětů, které si mohou studenti vybrat - Tanec, Hudba,
Fotografie, Kresba a Malba a v neposlední řadě Sochařství.
Tak neváhejte a nakoukněte do tajů umění
.
Je Čtvrtek, 1. srpna
Registrace nových strudentů jsou otevřeny.
Registrace dívek je momentálně uzavřena.

HLEDÁME PROFESORY A PRAKTIKANTY. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE ZDE
DŮLEŽITÉ INFORMACE K REGISTRACÍM - NALEZNETE ZDE
Těšíme se na Vás, Team Darllov.
O škole

31. srpna 2011 v 11:27
Škola se nachází ve Velké Británii u ostrůvku Isle of Man, který leží v Irském moři. Naleznete ji jihozápadně od hlavního, stejnojmenného městečka ostrůvku. Do školy se dá dostat pouze na člunu, nebo loďkách, protože se jeden ostrůvek, na kterém škola leží oddělil od Isle of Man. Ale již několik dlouhých let se nevykuzuje zámky pohybu.

Alexander James Darllov, je zakladatelem umělecké akadamie v Anglii, pro studenty z celého světa. Vystudoval střední uměleckou školu ve Španělsku a vysokou školu se zaměřením na fotografii. Má ale také výtvarnou zkoušku a zkoušku z historie umění. Na škole vykonává pozici ředitele a občasného učitele. Alexander koupil starou vyhořelou školu, ve které se učili děti v době II. světové války.

Peníze na opravu školy získal prodejem svých obrazů a fotografií po celém světě a také dal dohromady peněžní sbírku, a za pomocí rodiny, přátel a lidí, kteří do sbírky pravidelně přispívali, získal finance na opravu školy. Do sbírky přispívali lidé z celé Anglie, Irska, Skotska, ale i Francie, Španělska a Itálie. I přesto sbírka trvala dlouhých 8 let.

Školu dával pomalu dohromady s těmi nejlepšími odborníky a stavaři, úplně od základů. Nyní se brány školy znovu otevírají, pro studenty z celého světa, kteří se zajímají o umění v celé své kráse. Budou je učit ti nejlepší profesoři. Alexander kontaktoval profesory, ale i umělce nejen z Anglie a někteří se rozhodli, že do Anglie přijedou, aby učili na Darllov´s Art Academy.

Alexander věří, že zrekonstruoval skvělou budovu s pestrou minulostí, pro studenty, kteří vědí co chtějí a jsou ochotni do toho dát maximum. Odměnou jim bude skvělé vzdělání, mimo to i v době studia, mohou někteří získat stipendium. Škola hýří pestrostí předmětů, které si mohou studenti vybrat. Jiné mají povinné v prvním ročníku.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.